Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Üzleti kommunikáció

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 02 Hétfő 22:23    Hozzászólás témája: Üzleti kommunikáció Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudjátok, hogy hol és mikor irjuk a ZH-t?

Nekem úgy rémlik, hogy most szerdán, azaz május 4-én az elõadáson (de nem tudom, hogy azt hol tartja a nõ).

Esetleg van valakinek EA vagy GYAK anyaga elekktronikus formában?

Elõre is köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 02 Hétfő 23:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, elõadáson, a terem pedig megtekinthetõ a neptunban: 220-as terem (második emelett, a TO feletti teremmel szemben, ahol a tavalyi számvitel 1. konzultációk is voltak, és idén az elõadás utáni szvitel 2. gyakorlatok).
Az anyag az elõadás anyaga vagy a jegyzetébõl megtanulható (még holnap megveheted Smile).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali all!

Nem tudja valaki mi ez a holnapi vizsgaidõpont? Ez most valami vicc? Smile Nem is vizsgatárgy Smile Na mind1, bemegyek holnap és lesz ami lesz, de ha vki tud vmi pontosat írja meg Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 11 Szerda 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyugi, szerintem semmi gond, nem kell bemenni sehova. Viszont én sem tudom, minek írt ki vizsgaidõpontot, de talán a második, 20-as limitû idõpont lehet a pótlás annak, akit érint.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 05 Vasárnap 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezzel a hozzászólással megnyitom a topik 2006 tavaszi szekcióját Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 21 Kedd 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!

Csak annyi kérdésem lenne, hogy mi volt a ma délelőtti gyakorlaton?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 23 Vasárnap 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tud valaki a ZHról valamit?
én annyit hallottam hogy május 2.,de akkor elvileg nincs előadás,tehát lehet hogy gyakon lesz? adott valami könyvet amiből készülni lehet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 25 Kedd 23:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Funk írta:
tud valaki a ZHról valamit?
én annyit hallottam hogy május 2.,de akkor elvileg nincs előadás,tehát lehet hogy gyakon lesz? adott valami könyvet amiből készülni lehet?

Segédletet lehet venni. Abban minden benne van amit lead (ill. tulképpen az (is), amit nem:P). Igen, jövőhéten írjuk, 2-án.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 27 Csütörtök 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én közbe azt hallottam hogy a keddi előadáson azt mondta hogy csak két hét múlva írjuk,azaz 9.én
most akkor mivan?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 27 Csütörtök 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Funk írta:
én közbe azt hallottam hogy a keddi előadáson azt mondta hogy csak két hét múlva írjuk,azaz 9.én
most akkor mivan?


Azt hiszem ugy mondta, hogy akinek jovoheten van gyakorlata, az jo lenne, ha megirna akkor, de ha akkor vegkepp nem, akkor mindenki aki nem irt jovoheten az az utanalevo ea-n irja meg a dogat.

De en sem voltam bent, szoval csak hallomasbol...Smile

Viszont olyat is hallottam, hogy a jegyzet amit el kellene olvasni egy kiadott kerdesre sem ad valaszt Smile szoval nem tudom Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 28 Péntek 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv, vki le tudná nekem írni, hogy mik a kiadott kérdések/témakörök? Megköszönném. Köszi Very Happy
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 30 Vasárnap 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ugyanazok amik 2004-ben voltak, 17 kérdés, mely megtalálható a letöltéseknél ezen jó kis oldalon...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 02 Kedd 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

valaki nem tudja hogy mi volt a mai zh-n Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 02 Kedd 23:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

9 kérdés:
1.Mi a kommunikáció?kommunikációs csatornák?
2.Attitűd,előítélet
3.Két kép,mi a probléma rajtuk.
4.Egy párbeszéd, föl kellet ismerni hogy tranzakció analízis.
5.3 kép, nyilacskák mutatták az illető tekintetét
6.Illemszabályok arra vonatkóan,hogy miről nem illik beszélni itthon és külföldön se.
7.passz
8.Corporate identity,PR
9.Előadás tartunk 30 főnek ,hogyan készülünk föl rá.
Ezek voltak az A csoport kérdései,a többit nem tudom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 03 Szerda 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.