Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szabadon választható infós tárgyak
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 18 Péntek 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Kérvényt ma leadtam. Kérek mindenkit legyen türelemmel addig. Ha valamit megtudok mindenkit értesíteni fogok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
q-q



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 0:17
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29 Kedd 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Találtam egy olyat, hogy Pénzintézetek informatikai biztonsága és ellenorzése. Hétfon van 18:00-tól 20:20-ig Óbudán. Errol tud vki vmit?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29 Kedd 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem ez lehet most ami a "bevezetés az informatikai rendszerek ellenorzésébe" lehetett régen. azt hiszem h Szenes Katalin tartotta.
a tanagyag is fedte ezt a címet, meg az idopont is ugyan ez volt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29 Kedd 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintetek, ha jan. 31-ig nem lesz semmi hir SAP kurzusról, akkor mikor lesz? Mert én most felvettem ezt a magic csodát, de ha mégis engedik majd SAP-t akkor én magicre nem fogok bejárni, tehát hogy adom majd le?

Úgy örülök, hogy ilyen jól szervezett minden ezen a fosulin....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
marsig



Csatlakozott: 2004.10.06. Szerda 12:42
Hozzászólások: 22

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 11 Hétfő 04:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Van még rajtam kívül olyan akinek nem jutott szab. vál inf. tárgy?
És vajon fognak még indítani a köv félévben?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 11 Hétfő 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kérted az intézetet, hogy bovítsék valahol a létszámot?
Ha Te a mintatantervi félévedben (értsd: az elso olyan féléved amikor megvannak az elokövetelményei + a mintatanterv szerinti félévben van meghírdetve a tárgy) akartad felvenni, akkor kötelesek ezt lehetové tenni.

Ebbol kiindulva: jövore is kötelesek indítani amennyiben van olyan hallgató aki még nem csinálta meg, de rendelkezik a hozzá szükséges tárgyakkal.
Persze nem elképzelhetetlen, hogy megpróbáljanak hülyének nézni...de ha a sarkadra állsz, akkor el tudod intézni, relatíve elég egyszeru szituáció.

...arról nem is beszélve, hogy Szeneshez nyugodtan betolhatnak, ott nem oszt, nem szoroz +1 fo. Tökmindegy hányan alszanak egy teremben Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.