Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az elso IV nem ingyenes? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okjup írta:
Az elso IV nem ingyenes? Shocked


Vagy esetleg nem lett beírva a karó... ha jól értem feljelentkezve maradtál, de nem mentél el?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
minisindy



Csatlakozott: 2006.01.12. Csütörtök 14:49
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 14 Hétfő 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintetek mi várható a 17.ei szigón?
köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 14 Hétfő 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

minisindy írta:
szerintetek mi várható a 17.ei szigón?
köszi

jó nagy szívás Smile

gondolom megint lesz egy csomó gazdasági esemény könyvelés, valami mérleges is, devizás-valutás talán...passz...bármi lehet Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 19 Szombat 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
okjup írta:
Az elso IV nem ingyenes? Shocked


Vagy esetleg nem lett beírva a karó... ha jól értem feljelentkezve maradtál, de nem mentél el?


Köszi, mint kiderült nem az IV díjjal volt gond, azt néztem, nem engedett a rendszer fizetni, bugos volt a vizsgajelentkezés, írtam Neptunosoknak és megoldották.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
grinny



Csatlakozott: 2007.10.12. Péntek 22:38
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 20 Vasárnap 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt véletlenül nem tudjátok, hogy manapság mennyibe fáj a szigorlati IV díj? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 20 Vasárnap 17:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

3000Ft-ba
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wiccky



Csatlakozott: 2005.10.09. Vasárnap 23:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, h mikor lehet a szigorlatot aláiratni az elnökkel? Mert ugye tegnap bent jártam a megadott idopontba a sulinál, de bombariadó volt....

Köszönöm a segítséget elore is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy a két dolog összefügg? Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 23:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Lehet, hogy a két dolog összefügg? Cool

Nemhiszem, mert jött egy hír, hogy a szigó meg lett tartva késobb. Csak sajna épp nem ültem gépnél és amikor már kiírhattam volna 3 órája lejárt az aktualitása.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 28 Hétfő 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Curse írta:
Lehet, hogy a két dolog összefügg? Cool

Nemhiszem, mert jött egy hír, hogy a szigó meg lett tartva késobb. Csak sajna épp nem ültem gépnél és amikor már kiírhattam volna 3 órája lejárt az aktualitása.


Meg tudjuk mondani miért nincsenek még fent a szigorlat jegyek hétfo este 6kor? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Question
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 19 Hétfő 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Ki mibol készül(t)-tanul(t), lett meg neki? Miket kérdez, típuspéldák, témakörök, egyéb infók, isteni sugallatok?Smile
Kicsit esélytelennek érezném az egész könyvet bevágni - pláne úgy, hogy számvitelbol idáig is csak épphogy haladtam (már amikor haladtam:))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 19 Hétfő 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gomez0 írta:
Üdv!

Ki mibol készül(t)-tanul(t), lett meg neki? Miket kérdez, típuspéldák, témakörök, egyéb infók, isteni sugallatok?Smile
Kicsit esélytelennek érezném az egész könyvet bevágni - pláne úgy, hogy számvitelbol idáig is csak épphogy haladtam (már amikor haladtam:))


2005 decemberi szigorlaton mentem át - mindig a könyvbol készültem (a 2004-es kiadásból) és a gyakorlaton (a szv3 gyakot nekünk Kocsír Ági tartotta, az anyagai talán még fent vannak a letöltéseknél) kapott illetve a könyvben lévo példákat gyakoroltam. egy kettesre mindig elég volt (nem vagyok rá büszke, de az is igaz, hogy én nem leszek mérlegképes könyvelo. szóval nekem elég volt, hogy megvan).

gyakorlatilag bármit kérdezhet, a korábbi zh-kon, vizsgákon látott feladatokból bármi lehet. ha jól emlékszem, 3-3 elméleti és gyakorlati példa volt, 90 percre, köztük egy ~30 tételes kontírozás.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 26 Hétfő 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2005 januári szigorlaton teljesítettem a szintet hármasra Smile
Nekem Horváth Kati volt a gyaktanárom is.
Ami akkor nálunk minden szigoralton volt a könyv összefoglaló pédái közül az egyik- a könyv hátulján valahol- ( vagy valami nagyon hasonló) Ez egy kb. 30 tételbol álló kontírozási példa.
Ezenkívül volt természetesen elméleti és kisebb gyakorlati példák is.
viszont úgy emlékszem, ha ezt a hosszú feladatot közel hiba nélkül írtad meg, és tudtál egy-két elméleti kérdést, már megvolt a kettes.
sok sikert!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 26 Hétfő 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Technikai kérdés: a számlaosztályokat hány számjegyig kell vágni?
2számjegy+szla név?Vagy 3 számjegy?
Köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.