Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Posztgraduális tervek, avagy továbbtanulás a gazdinfo után

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Öregdiák Project
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Tervezed továbbtanulni (posztgraduális képzésre menni) a gazdinfo után?
Igen, már hallgató is vagyok valahol (a hozzászólásban leírom, hol)
10%
 10%  [ 1 ]
Igen, tervezem belátható időn belül (a hozzászólásban leírom, hol)
40%
 40%  [ 4 ]
Igen, tervezem, de nem mostanában
30%
 30%  [ 3 ]
Nem, elég volt a felsőoktatásból
20%
 20%  [ 2 ]
Összes szavazat : 10

Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 03 Kedd 15:37    Hozzászólás témája: Posztgraduális tervek, avagy továbbtanulás a gazdinfo után Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy másik topikban már szóba került, de akkor ki is fulladt a téma, hogy a gazdinfos oklevél után kinek milyen továbbtanulási tervei voltak/vannak (vannak-e egyáltalán)? Mi az, amivel érdemes lenne foglalkoznunk, milyen irányba érdemes tovább menni, mik a lehetoségek?
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 03 Kedd 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

régebben az volt a tervem, hogy megcsinálom a gazdinfót egyetemen. Mostanság meg érlelodik bennem a vágy a "mérnök úr" titulusra, de annyira vénnek érzem már magamat az egészhez + a beleölt éveket akkora luxusnak látom, hogy azt hiszem nem lesz belole semmi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 03 Kedd 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BCE-re jelentkeztem Gazdálkodásira 2 éves Kiegészíto Alapképzésre, még kérdéses az eredmény, ugyanis a felvételin a mikrót nem sikerült abszolválni. Crying or Very sad
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 03 Kedd 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én két érdekesebb képzést találtam (a Muegyetemen illetve a PSZF-en). A BME Bankinformatika nagyon ígéretesnek tunik (bár nézzétek csak meg az oktatók névsorát Very Happy ), de a tandíj elég durva a maga 260e Ft/félévével... A PSZF-en is van olyan szakirány, ami (nekem) szimpatikus, de itt boven vannak olyan tárgyak is, amiket nem feltétlenül szeretnék (újra) megtanulni.
Persze attól is függ, hogy melyik indul el (a Bankinfo pl. tavaly nem indult a kevés jelentkezo miatt), illetve, hogy a munkahelyem hajlandó-e tanulmányi szerzodést kötni...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 08 Vasárnap 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én most már egy éve járok a Közgáz neves intézményébe. Gazdálkodási szakos vagyok nappali tagozaton. Tapasztalataim nem épp a legjobbak. Rá kellett ébrednem, hogy a BMF-en közel sem olyan rossz az oktatás színvonala, mint ahogy annak idején gondoltam, ill. mint amilyen a Közgázon. Ugyanúgy vannak töltelék tantárgyak, nem kis számban, és a tanárok között is akad elég gyér szaktudású, vagy épp csak emberileg nem üti meg a lécet. Újat még nem nagyon sikerült tanítaniuk számomra, ez nem jelenti azt, hogy ne kellene tárgyakat ismételnem, csak azt, hogy nem formálja igazán annak a szemléletét, aki már látott valaha muködo céget, és tegyük fel dolgozott is. És minden körül leng a pátosz, hogy "mi vagyunk a legjobbak", a "foiskolások hülyék", " európai szaktudást adunk" meg egyebek. És sajnos a nagyon sokan el is hiszik ezt, nem csak a suli keretein belül, de , ugye, ezért ér a közgázos diploma "olyan sokat". A jelenlegi munkahelyemet, azaz azt, hogy értesültem a gyakornoki lehetoségrol, azt az egyetemi kapcsolathálónak köszönhetem, de hogy engem választottak a pozícióra, abban egyértelmuen a gazdinfó volt a dönto.
Szóval annak, akinek az egyetemi szintu diploma, és mondjuk a "kapcsolatok" a fontosak, annak megfelelo e hely, aki valóban újat kíván tanulni annak nem igazán. Én meg már befejezem, ha már túl vagyok a felén, és belülrol bomlasztom a rendszert.
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 14 Kedd 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello Mindenkinek!

Régen jártam erre Smile

http://www.eltejti.hu/jogszkk/jogi_szakokleveles_kozgazdasz.html

Az alábbi linken bovebben olvashattok arról a szakról, ahová én megyek szeptembertol. Arra jöttem rá, hogy kifizetodobb inkább a szakterületek sorát bovíteni, mint mindenáron egyetemi diplomát szerezni. Én a gazdinfo után most elmegyek jogot tanulni. Egyik kollégám ajánlotta ezt a szakot, ahol szerinte nagyon hasznos tudást lehet szerezni. Mivel a végzettségem közgazdász, viszont van informatika végzettségem is, emellett a jogász másoddiploma nem mutat majd rosszul. (remélem Smile ) egy félév 91000 forintba kerül, ami szerintem nem sok...a gáz egyedül az, hogy hétközben vannak az órák, általában kedden, szóval el kell tudni jönni a melóból....nekem szerencsére sikerült megegyeznem úgy, hogy még tanulmányi szerzodést sem kellett kötnöm....
személyes tapasztalataim nincsenek még, de beszámolok majd, ha valakit érdekel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 03 Szerda 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Deko: kíváncsian várom a beszámolót, mert én is ezzel a szakkal szemezek.... Bár még egyenlore a gazdinfot kéne összehozni! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 29 Hétfő 20:43    Hozzászólás témája: újabb szakdolgozathoz keresek interjúalanyokat Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Már megint kellene írnom egy szakdolgozatot. A témája a vezetoi döntéstámogatás megvalósulása a magyarországi kis-és középvállalkozásoknál. Ehhez keresek interjúalanyokat. A kérdések a következo köré csoportosulnának:
- milyen jellegu információkat igényelnek a magyar kkv-k vezetoi (pl. értékesítési, termelési, stb és netalántán tervezés)
- kik állítják elo ezeket az infókat
- milyen eszközöket használnak ezek eloállításához - kockás füzet nem játszik ebben a versenyben Smile

Tehát ha Te
- KKV-nál dolgozol és
- szeretnél egy órácskát a munkádról (mások munkájáról) beszélni,
akkor fizetem az ez ido alatt bevitt folyadékot.

Jelentkezésedet, további kérédseket a tatvera@freemail.hu -ra várom.

Amennyiben ugyan nem vagy hajlandó velem találkozni, de egy kérdoívet szívesen kitöltenél, azt is kérd a fenti e-mailcímen. Ennek javadalmazását még kitalálom.

Elore is köszönöm a segítségedet.

Üdv:
Tatár Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Öregdiák Project
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.