Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
"A BMF csodálatos Neptun rendszere"
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Monica



Csatlakozott: 2007.03.21. Szerda 16:39
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 04 Csütörtök 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Monica írta:
Hali! nem tudok belépni a neptunba. azt írja ki rossz jelszó vagy felhasználónév, pedig tuti jó, mások is így jártak. ki tud errol valamit??


Nekem perpillanat megy normálisan. Még mindig sz*rakodik veled?


Igen.. mi a rák lehet?? tegnap még be tudtam lépni.. tuti hogy jó a felhasználónév is, meg a jelszó is! ha ilyen marad akkor neptuncsoport? mi a mail címük?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 04 Csütörtök 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

próbálj belépni a születési dátumoddal, hátha valamiért visszaállították a default értékre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Monica



Csatlakozott: 2007.03.21. Szerda 16:39
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 04 Csütörtök 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
próbálj belépni a születési dátumoddal, hátha valamiért visszaállították a default értékre.


Azt már próbáltam, az sem vált be.. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 11 Csütörtök 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szépen megnott ez a topic, lassan 3 éve hogy megírtam az elso hozzászólást Cool

Mostanában nem sokat használtam, szerintetek jobb lett a Neptun vagy még szutyokabb mint volt Question
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 11 Csütörtök 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Szépen megnott ez a topic, lassan 3 éve hogy megírtam az elso hozzászólást Cool

Mostanában nem sokat használtam, szerintetek jobb lett a Neptun vagy még szutyokabb mint volt Question


micsoda provokatív hozzászólás!

Részemrol jelentos lépésnek érzem azt, hogy nem halt be az uccsó 2 alkalommal amikor kellett. Ez okozta ugye az elégedetlenség 90%át, szóval nevezhetjük sikernek is. Bár a minimum elérését kissé irónikus lenen így nevezni.

Továbbá! Azért a neptunnak 2 oldala van, és ugyan én nem adminolgatom (ahogyan azt a tanárok és egyéb intézeti dolgozók teszik) ám sok szentségelést ismerek arról az oldalról, továbbá sok triviálisnak tuno kérdésben kaptam már a "miért nem kéred le a neptunból" kérdésre a "mert hülye hozzá" választ. Namármost ha a kezeloknek szopást okoz, akkor én azt közvetve ugyanúgy megkapom...

Szóval szerintem a korrekt válasz kb az, hogy igen is, meg nem is. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 24 Szombat 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Új Neptun hibaüzi Smile , ezúttal már azt is megállapítja, hogy a login és a pass az jó, holott csak a fooldalra akartam menni... még be sem írtam semmit

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 24 Szombat 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Új Neptun hibaüzi Smile , ezúttal már azt is megállapítja, hogy a login és a pass az jó, holott csak a fooldalra akartam menni... még be sem írtam semmit




valahogy sejtettem, hogy a drupallal sem lesz nagyobb sikerük, mint korábban. hiába, nem az eszközökkel van a baj... Twisted Evil
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 24 Szombat 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ugyan..nekem a neptunweb tanusítványára csipog a FF, merthogy az a tanusítvány a neptun.bmf.hu-ra vonatkozik...apróság. Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 08 Kedd 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nálatok megy ez a csodás neptun?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 08 Kedd 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 08 Kedd 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
nálatok megy ez a csodás neptun?


nekem behúzta a login-screent.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudok belépni a neptunba,csak én vagyok ilyen szerencsés,vagy más is tapasztalta?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 17 Csütörtök 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem szóltam,nálam volt az error.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 17 Csütörtök 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Az oldal nem megfeleloen van átirányítva" Rolling Eyes
Most a Neptun döglodik vagy az én rendszeremben van a hiba? Valaki Question

Update: közben kiíródott, hogy karban van tartva épp...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 06 Kedd 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mától vizsgajelentkezés van, gondoltam említsük meg Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
72 / 76 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.