Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
SAP
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 02 Kedd 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kicsi lindi írta:
Vkinek nincs meg az SAP 2. eloadás anyaga? A következo gyakokon zh-kat írunk. Mert még Balázs nem töltötte fel, a tavalyiba nincs benne, a 2006-ban benne van, de a tanár nem azt adta le. Szóval, ha vki elkérte, azt megkérném tegye közzé a többiek számára is


Beszéltem Balázzsal, no para, amint beérkezik, felrakja. Ez várhatóan holnap fog bekövetkezni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Atis



Csatlakozott: 2004.09.26. Vasárnap 13:21
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 04 Csütörtök 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én néztem a letöltéseket, de nem találtam a második eloadás anyagát.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 04 Csütörtök 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki meg tudná adni a linket ahol a SAP cuccok vannak

Köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 04 Csütörtök 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://bmf.hu/~schmuckb/sbo1/
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 05 Péntek 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Uh, Balázs elírta...nem 10.17, hanem 18 csütörtök Razz

Csütörtökiek megmondják nekünk, hogy milyen kérdések voltak?
Papíron kellett-e, ill. az elméleti anyagból?
Mit tudom én, pl: érdeklodobol hogyan kell vevot csinálni?...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 05 Péntek 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak a Beszerzésbol írtunk 5 kérdés volt,és szvsz nem volt nehéz.Csak az eloadás anyagából írtunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 11 Csütörtök 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Was ist das BME SAP online tanfolyam?
Ingyen leszedheto cuccok, vagy mit értenek alatta?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 11 Csütörtök 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Es ist eine wunderschön lehetoség

Van egy ingyenes ABAP oktatás a BME-n, de sokan nem férnek/fértek be rá, ezért most megpróbálkoznak egy ilyen kiegészíto/pótló e-learning módszerrel.

Az ABAP nyelvrol röviden annyit, hogy ezt direkt az SAP programozására hozták létre, tehát fejleszteni is ebben kell, ha ilyen melót akarsz...mellesleg az infót egy kollega küldte, aki ennek révén jutott be az SAPhoz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 11 Csütörtök 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Érdeklodnék, h ez az ingyenes kurzus a végén jár vmi vizsgával? Vagy szimplán ez önállóan feldolgozó anyag és ennyi?
Mert engem érdekelne a dolog, hisz ahogy néztem az álláshirdetéseket, a cégek elonyben részesítik ezt a fajta tudást...

Válaszokat elore is köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 19 Péntek 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szombaton írunk? Nem elérheto a schmuck-os lap...eloadás anyag?
Valaki kérem számoljon be nekem, aki tud valamit Smile Kösziii
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 19 Péntek 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna írta:
Hali!

Érdeklodnék, h ez az ingyenes kurzus a végén jár vmi vizsgával? Vagy szimplán ez önállóan feldolgozó anyag és ennyi?
Mert engem érdekelne a dolog, hisz ahogy néztem az álláshirdetéseket, a cégek elonyben részesítik ezt a fajta tudást...

Válaszokat elore is köszi!


Reméltem, hogy válaszol a beküldo kollega, de ha nem akkor belepofázom én, bár annyira expert én sem vagyok a dologban Smile

Nem kapsz papírt a végén, viszont beírni beírhatod az önéletrajzodba és ha számon akarják kérni rajtad, akkor be tudod bizonyítani, hogy nem kamuból írtad oda. Hovatovább, a beküldo kollega is a kurzus elvégzése után helyezkedett el az SAPnál...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 19 Péntek 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Dyna írta:
Hali!

Érdeklodnék, h ez az ingyenes kurzus a végén jár vmi vizsgával? Vagy szimplán ez önállóan feldolgozó anyag és ennyi?
Mert engem érdekelne a dolog, hisz ahogy néztem az álláshirdetéseket, a cégek elonyben részesítik ezt a fajta tudást...

Válaszokat elore is köszi!


Reméltem, hogy válaszol a beküldo kollega, de ha nem akkor belepofázom én, bár annyira expert én sem vagyok a dologban Smile

Nem kapsz papírt a végén, viszont beírni beírhatod az önéletrajzodba és ha számon akarják kérni rajtad, akkor be tudod bizonyítani, hogy nem kamuból írtad oda. Hovatovább, a beküldo kollega is a kurzus elvégzése után helyezkedett el az SAPnál...


Köszi a választ Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 20 Szombat 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor még1szer bepróbálom...ÍRUNK?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 29 Hétfő 02:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hétfon, most/ma eloadás lesz? És ugyanúgy 9ig?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 29 Hétfő 02:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ill mint olysokan mások, elvileg befejeztem gyakorlaton azt az anyagrészt....
Szóval? Be kell menni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
12 / 21 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 19, 20, 21  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.