Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kontrolling-keresztfélév
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 12 Szerda 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem is felvették! de holnap biztos nem tudok felmenni....
de ahogy néztem ,nekem vizsgakurzusnak vették fel,szóval nemtudom mi lesz...
francsovics annát ismeri amúgy valaki? meg lehet vele egyezni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 12 Szerda 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is fel van véve valami, de azt írja h nincs kurzus kiválasztva. mivel tényleg nincs:) nincs felvéve sem az eloadás, sem a gyak. de a felvett tárgyaknál ott van a controlling. na most ilyenkor mi van?Smile van még valakinek hasonló problémája?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 13 Csütörtök 08:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peterson írta:
Nekem is fel van véve valami, de azt írja h nincs kurzus kiválasztva. mivel tényleg nincs:) nincs felvéve sem az eloadás, sem a gyak. de a felvett tárgyaknál ott van a controlling. na most ilyenkor mi van?Smile van még valakinek hasonló problémája?


Nekem is ez volt, de már fel van véve.

Juhú, úgy néz ki befejezem ebben a félévben a sulit Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 13 Csütörtök 08:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt viszont én sem tudom, hogy mikor lesznek az órák. Remélem valami szakmai gyakkal kompatibilis idopontban, bár már így is örülök, hogy egyáltalán van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 13 Csütörtök 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És tényleg. nekem is fel van véve rendesen. már csak az órarend info kéne és akkor teljes lenne az örömöm Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 13 Csütörtök 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, megvannak az idopontok:

Csüt. EA 9.40-11.10 TA 220
Csüt. GYAK 11.20-12.50 TG 201

Király, reggel már nem tudok bemenni dolgozni, viszont tovább se tudok maradni mert este SAP. Mindegy, nem panaszkodom, legalább indítottak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 13 Csütörtök 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát nem mindenkinek.....de miért is??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 14 Péntek 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ez érdekes!Én leadtam az engedélyt szerdán du. a Neptun felelosnek hogy felvegye nekem a Controllinget erre meg csak én nem vok még rajta a listán!Ha jövö 7en se leszek még fenn akkor............Uj sulit épithettek mert ezt tuti felgyujtom a TO-t meg máglyára dobom szoval mikor is leszek felrakva:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 16 Vasárnap 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem felvették a mumenedzsereseknél, erre most a infó közg-n is...tehát 2 controllingem van.
Gazdinfósoknak minden hétre van kiírva ea és gyak is, mu.meneseknél 2hetente...és mind2 ugyanabban az idopontan és teremben...na akkor most mi van???
És mért hülye a TO, vagy nem tudom ki, aki mégegyszer felveszi nekem a tárgyat és nem töröl 1et se...?
Vagy ilyet ebbe a suliba ne kérdezzek, hogy MÉRT HÜLYE? Mi?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 17 Hétfő 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na nem tudom már én sem! Nekem specko egy helyen sincs felvéve! Szerintetek most kihez menjek? Mert én már nem tudom! A Neptun felelos az kicsoda:) ? Ill. milyen kérvényt adtál le?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 17 Hétfő 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Nekem felvették a mumenedzsereseknél, erre most a infó közg-n is...tehát 2 controllingem van.
Gazdinfósoknak minden hétre van kiírva ea és gyak is, mu.meneseknél 2hetente...és mind2 ugyanabban az idopontan és teremben...na akkor most mi van???
És mért hülye a TO, vagy nem tudom ki, aki mégegyszer felveszi nekem a tárgyat és nem töröl 1et se...?
Vagy ilyet ebbe a suliba ne kérdezzek, hogy MÉRT HÜLYE? Mi?


Pont ettol féltem én is, hogy többször is felveszik, ugyanis én 3 féle controllingot kérvényeztem 4 kérvényen, de nekem egyelore csak 1 van.

Szerintem mindenképp szólj Csnénak a TO-n, biztos magyarázni fog, hogy miért kérvényezted meg ilyenek, de csak belátja, hogy ez egy marhanagy idiótaság. Meg szerintem maradj a gazdinfos controllingnál, az jobbnak tunik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 17 Hétfő 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
Nono írta:
Nekem felvették a mumenedzsereseknél, erre most a infó közg-n is...tehát 2 controllingem van.


Pont ettol féltem én is, hogy többször is felveszik, ugyanis én 3 féle controllingot kérvényeztem 4 kérvényen, de nekem egyelore csak 1 van.

Szerintem mindenképp szólj Csnénak a TO-n, biztos magyarázni fog, hogy miért kérvényezted meg ilyenek, de csak belátja, hogy ez egy marhanagy idiótaság. Meg szerintem maradj a gazdinfos controllingnál, az jobbnak tunik.


Ha Francsovicsot megkrdezem errol, vajon tud nekem válaszolni? Mert tényleg nem értem, hogy mind2 ugyan ott és ugyan akkor van...mégis az egyik 2hetente, másik meg hetente...
Legkésobb jövo héten bemegyek TOra szólni...
Ha vkinek nincs controllingje, odaadjam az egyikemet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 17 Hétfő 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok

most akkor ezen a héten lessz controlling?
irjatok már valamit léci! a múlt héten nem tudtam menni, mert késön írták ki az idopontot.
volt múlt héten?
De az biztos hogy kéthetente van, de melyik héten van és melyiken nincs?
a gyakorlati helyen sem tudom mit mondjak......
irjatok léciiiiiiiii
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
eras111



Csatlakozott: 2007.08.25. Szombat 14:36
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 17 Hétfő 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na szép!

Én már mult hét szerdán leadtam a Neptun felelosnek a kérvényt és azóta sem vette fel nekem a Controllingot pedig azt mondta hogy felveszi!pfffffffff
vajon meddig várjak még? bemegyek 1 hatalmas fejszével azt csak felveszik má végre!Már sokat igértem de azt hiszem megjött a nagy csonkitások napja Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 17 Hétfő 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cure777 írta:
sziasztok

most akkor ezen a héten lessz controlling?
irjatok már valamit léci! a múlt héten nem tudtam menni, mert késön írták ki az idopontot.
volt múlt héten?
De az biztos hogy kéthetente van, de melyik héten van és melyiken nincs?
a gyakorlati helyen sem tudom mit mondjak......
irjatok léciiiiiiiii


Szerintem a múlt héten nem volt, nagyon késon írták ki az idopontokat, nem hiszem, hogy bárki is oda tudott érni, vagy egyáltalán tudomása volt róla. Óraszámban hetente 1-1-0 van írva neptunban, szoval biztos 2 hetente lesz...

Szerintem csütörtökön kiderül minden
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
5 / 12 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.