Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Külker

 
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vikk



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:02
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: itthon

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 03 Hétfő 09:03    Hozzászólás témája: Külker Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

szertném felvenni ebben a félévben a külkert, mivel nekem már csak az a tárgy hiányzik a "repertoárból", viszont meghírdetve a neptunban csak mumenedzseres, szab. vál. gazd. tárgyként láttam.
Kérdésem az lenne, hogy jó lesz-e ez nekem, és ha igen, mi a tárgyfelvétel menete, kell-e kérelmezni stb., ha igen, mit, kinél, és egyáltalán mennyire vagyok ezzel késésben Question Rolling Eyes

Köszi.
_________________
I don't ever wanna be like you / I don't wanna do the things you do...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 03 Hétfő 11:11    Hozzászólás témája: Re: Külker Hozzászólás az előzmény idézésével

vikk írta:
Sziasztok,

szertném felvenni ebben a félévben a külkert, mivel nekem már csak az a tárgy hiányzik a "repertoárból", viszont meghírdetve a neptunban csak mumenedzseres, szab. vál. gazd. tárgyként láttam.
Kérdésem az lenne, hogy jó lesz-e ez nekem, és ha igen, mi a tárgyfelvétel menete, kell-e kérelmezni stb., ha igen, mit, kinél, és egyáltalán mennyire vagyok ezzel késésben Question Rolling Eyes

Köszi.


a tárgynak egészen információgazdag topikja van, kérném ott folytatni. köszönöm.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.