Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Vezetői Információs Rendszerek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 09:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Be lett írva. Írtam Farkasnak. 4 napba telt, de reagált rá, és megcsinálta. Megírtam neki, hogy nem volt gyak felvéve...


Akkor legalább neked megoldódott. Én is írtam neki, remélem most nem fog 4 napba telni, bár ha jól tudom indexleadásnál a to most nem ellenoriz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ebben ne legyél olyan biztos. Szerdán voltam bent, és minden leadott indexet ott csekkoltak elottem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
ebben ne legyél olyan biztos. Szerdán voltam bent, és minden leadott indexet ott csekkoltak elottem.


Szerencsére megoldódott mert 10 perccel az email elküldése után beírta Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
ebben ne legyél olyan biztos. Szerdán voltam bent, és minden leadott indexet ott csekkoltak elottem.


Én letettem az asztalukra és ennyi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 18 Hétfő 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az oké, hogy a VIR jegy be lett írva, de a gyak még mindig nincs felvéve. Nem fog ez valahol kiütközni, hogy akkor elvileg én nem jártam gyakra...vagyis csak fél VIR-t végeztem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 18 Hétfő 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem ártana korrigáltatni, de a szuréseken szerintem nem fog feltunni, hiszen elvileg gyak nélkül nem lehetne jegyed...és ahogy elnéztem csak a tárgykódokra szurnek, nem kurzusszintre...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
9 / 9 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.