Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Világgazd és EU
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 15 Szerda 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

A multik a könyvben vannak benne,mivel azt is kérdezi. Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 17 Péntek 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noh igen van egy csak a multikra vonatkozó rész. Egyébként én csináltam magamnak anno egy elég korrekt kis jegyzetet, és elvittem hozzá hogy nézze meg, de elküldött a fenébe, pedig direkt kihangsúlyoztam neki hogy amit átlépett órán én megkerestem a könyvbe és kiírtam, kérdés hogy mely rész a leglényegesebb. De neki lehetett mondani, csak azért se nézte meg, ráadásul azt mondta, kellenek a francnak azok a részek. Mégis ilyen "kell a francnak" részt ad esszében.
Na mind1 meglássuk mi lesz 20-án, remélem második nekifutásra csak összejön. Oda-vissza bevágom ezt a segédkönyvet ha ez kell neki.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 23 Csütörtök 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En is 20-an irtam ujra 16.00tol Smile nekem sikerult, 3 azt hittem alig lesz kettes, mert mikor bementunk megerdeklodni szerdan delben, hogy van-e eredmeny mondta, hogy a 60bol csak 6 nem egyes, meg hogy amit eddig javitott mind karo... szal jok voltak a kialtasok. De sikerult
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 27 Hétfő 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratula, nekem is sikerült, én a 17:30-asra mentem el. Elvileg ua. tételsort adta amit a legelsõ vizsgán, némi módosítással. Remélem nem tanít más tárgyat Medve.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 29 Szerda 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ezt én is remélem:D Jó kis pénzgyûjtõ körút volt ez sztem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 05 Vasárnap 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezzel a hozzászólással megnyitom a topik 2006 tavaszi szekcióját Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mimi



Csatlakozott: 2005.05.25. Szerda 15:10
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 23 Kedd 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Milyen kérdések voltak a hétfői villgazd vizsgán?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hlali



Csatlakozott: 2005.09.04. Vasárnap 18:56
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 02 Péntek 23:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hi

nem tudja vki hany vizsga van/volt/lesz osszesen vilgazdbol?
fontos lenne

elore is koszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14 Szerda 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mimi írta:
Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy Medve tanárúrnak mikor van fogadó órája, vagy esetleg mikor ir be jegyet?


hivatalos fogadóóra-információk itt.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zola18



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 16:08
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31 Csütörtök 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nincs valakinek eloadásjegyzete vilgazd és EU-ból? Foleg az EU-rész érdekelne, de kizárólag olyan jegyzet, ami eloadáson készült, nem a könyv, stb. alapján.

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 31 Csütörtök 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zola18 írta:
Sziasztok!

Nincs valakinek eloadásjegyzete vilgazd és EU-ból? Foleg az EU-rész érdekelne, de kizárólag olyan jegyzet, ami eloadáson készült, nem a könyv, stb. alapján.

Köszi


Hmm, nekem úgy rémlik, mintha Medve a könyvet olvasta volna fel... Az EU-s részhez pedig tudom javasolni a pü2nél lévo Haas Péter eloadásjegyzetet. Perpillanat nem rémlik, hogy vilgazdon ki tartotta, de azt tudom, hogy nem Medve és hogy pénzügynél dejavum volt amikor megláttam Haast...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zola18



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 16:08
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 03 Vasárnap 01:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
zola18 írta:
Sziasztok!

Nincs valakinek eloadásjegyzete vilgazd és EU-ból? Foleg az EU-rész érdekelne, de kizárólag olyan jegyzet, ami eloadáson készült, nem a könyv, stb. alapján.

Köszi


Hmm, nekem úgy rémlik, mintha Medve a könyvet olvasta volna fel... Az EU-s részhez pedig tudom javasolni a pü2nél lévo Haas Péter eloadásjegyzetet. Perpillanat nem rémlik, hogy vilgazdon ki tartotta, de azt tudom, hogy nem Medve és hogy pénzügynél dejavum volt amikor megláttam Haast...


Véghné Dr. Vörös Máriának hívják a tanárnot, aki az EU részt oktatta, ennyit sikerült megtudnom.
Megnézem a pénzügyet, majdcsak segít.
Köszi a segítséget!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.