Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szakdolgozat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 11 Csütörtök 07:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alf írta:
Milyen elérhetoségeket/adatokat kérnek a külso bírálóról, amikor visszük a szakdogát és a bírálatot?
Kérnek-e egyáltalán valamit?


tolem csak a nevét kérték, de nekem házon (BMF-en) belüli a bírálóm. szvsz ha viszed magaddal a munkahelyét, beosztását, esetleg hogy mi mikor-hol-milyen szakon végzett az illeto. szerintem ennyinek már mindenképp elégnek kell lennie.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Missygirl



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 23:08
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 21 Szerda 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Szerintetek Medve úr vállal belso konzulensi szerepet?
"ha igen vajon milyen lehet a hozzáállása?"
????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kgergo



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 22:14
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 17 Kedd 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyan kérdésem lenne, hogy a törzskönyvi adatok a fooldalon letjesek e, mert én is leadtam a papíromat, de nem vagyok rajta.

Mi a teendo?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 17 Kedd 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kgergo írta:
Olyan kérdésem lenne, hogy a törzskönyvi adatok a fooldalon letjesek e, mert én is leadtam a papíromat, de nem vagyok rajta.

Mi a teendo?


lehülyézni ha legközelebb látsz...rajta voltál, csak mivel nem valami emberi formában kaptam meg (scan), így kézzel vittem fel. 2 sort kihagytam véletlen a listáról, már javítottam is.

A törzsszámokat átnéztem most 3x, azokban nincs hiba...csak kimaradt az a ketto. sry.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kgergo



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 22:14
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 18 Szerda 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
kgergo írta:
Olyan kérdésem lenne, hogy a törzskönyvi adatok a fooldalon letjesek e, mert én is leadtam a papíromat, de nem vagyok rajta.

Mi a teendo?


lehülyézni ha legközelebb látsz...rajta voltál, csak mivel nem valami emberi formában kaptam meg (scan), így kézzel vittem fel. 2 sort kihagytam véletlen a listáról, már javítottam is.

A törzsszámokat átnéztem most 3x, azokban nincs hiba...csak kimaradt az a ketto. sry.


THX, csak már beparáztam, hogy mivan.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
grus



Csatlakozott: 2005.08.31. Szerda 8:13
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 08 Kedd 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy meg tudja-e nekem valaki mondani a kari honlapon hol találom meg a szakdolgozattal beadandó CD-re vonatkozó egységes formai követelményeket?

De annak is örülök, ha valaki elmondja nekem ^.^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 09 Szerda 00:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://kgk.bmf.hu/node/144

Más, akit érdekelhet: a szakdolgozatra a dátum 2007, fedlap ua mint a borító, névvel, javasolnak kemény lapot berakni elso oldalnak (sok köto helyen ez alap mondjuk).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
grus



Csatlakozott: 2005.08.31. Szerda 8:13
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 09 Szerda 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

NAgyon szépen köszönöm a segítséget!

Nem akarok értetlenkedni, de valaki meg tudja nekem mondani, hogy az abstract:tartalmi kivonat , amit angol nyelven is meg kell írni mi is pontosan?

Emellett nem értem, hogy a címnek miért kell angolul szerepelnie, ha nekem németbol van nyelvvizsgám, s ugyanez vonatkozik az abstractra is. Vagy akkor most nekem azt német nyelven kell megírnom?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 09 Szerda 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

grus írta:
NAgyon szépen köszönöm a segítséget!

Nem akarok értetlenkedni, de valaki meg tudja nekem mondani, hogy az abstract:tartalmi kivonat , amit angol nyelven is meg kell írni mi is pontosan?

ahogy mondtad: tartalmi kivonat. Ergo olyan mintha magyarul össze kellene foglalnod 1 oldalban, hogy mirol írtál 40ben...csak nem magyarul, hanem "külföldiül".
grus írta:

Emellett nem értem, hogy a címnek miért kell angolul szerepelnie, ha nekem németbol van nyelvvizsgám, s ugyanez vonatkozik az abstractra is. Vagy akkor most nekem azt német nyelven kell megírnom?

Egy mai beszélgetésembol kiindulva a következot tudom mondani: az abstract és az angol cím két külön kitétel.
Az abstractot olyan nyelven írod amin akarod (a magyart leszámítva + angol/német javasolt). Az hogy legyen egy angol cím is, az egy külön történet.
Feltételezem valami adatbázisba gyujti a suli a szakdogákat, és az idegen nyelvu katalógus hivatalos nyelvének az angolt nevezték ki...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Missygirl



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 23:08
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Van egy kis problémám a neptunnal. Itt toporgok a szakdolgozat leadása elott és be szeretném fizetni a 3000 Ftos késedelmi díjat de amikor kiírnám a tételt akkor ezt írja ki:

Külso kulcs megsértése történt.

Ha most emiatt kell egy félévet csúsznom akkor nagyon mérges leszek...
Tud valaki valami megoldást találni nekem, nagyon megköszöném!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
grus



Csatlakozott: 2005.08.31. Szerda 8:13
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 16 Szerda 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem keresd fel ezzel a problémával Végh Norbertet, akár telefonon akár emailben.

De én ma (pontosabban pár perccel ezelott) fizettem be a pótdíjat a leadás miatt, s nem volt semmi ilyen gebaszom, próbáld meg megint hátha most már muködik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Missygirl



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 23:08
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 16 Szerda 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!

Már intézkedtem Norbinál tényleg nagyon segítokész volt meg tudta oldani az ügyemet
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 16 Szerda 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is elcsúsztam egy hetet, nem vagyok egyedül ahogy látom, hehe
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
agent



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 20:20
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Holdbázis

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 06 Hétfő 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello Mindenki!
A kerdes: mikortol tudhatjuk meg az idenre kiirt diplomamunka temakat?
_________________
..::A muszáJ az pontos jé::..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 06 Hétfő 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

agent írta:
Hello Mindenki!
A kerdes: mikortol tudhatjuk meg az idenre kiirt diplomamunka temakat?


két éve ilyenkor (augusztus közepén) már kint voltak a választható témák a hírek között.

ha valaki a tavaszmezo felé jár és van ideje megnézni, hátha kitették oket (pláne, ha valamilyen módon el is juttatja hozzánk...), gondolom sokan örülnének a hírnek.

a belso konzulens-felkéro lapok leadási (és így a témaválasztás elméleti) határideje tavaly október eleje volt.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
16 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.