Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
matek segédlet

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 08 Csütörtök 19:45    Hozzászólás témája: matek segédlet Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

nekem a matek zh-kon is használható képletgyüjteményre lenne szükségem. a letöltésekneél csak a 2. oldal van meg, nekem pedig az integrálszámításra lenne szükségem. ha vki lenne olyan rendes és feltenné azt megköszönném
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 08 Csütörtök 19:57    Hozzászólás témája: Re: matek segéglet Hozzászólás az előzmény idézésével

rcsilla írta:
Sziasztok!

nekem a matek zh-kon is használható képletgyüjteményre lenne szükségem. a letöltésekneél csak a 2. oldal van meg, nekem pedig az integrálszámításra lenne szükségem. ha vki lenne olyan rendes és feltenné azt megköszönném


Hmm, itt valóban van egy kis hiányosság. Ellenben a másik csomag ezt kompenzálja Smile

Nézd meg benne a 103-as képet. Az általad említett csomagot meg mindjárt befrissítem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 09 Péntek 08:17    Hozzászólás témája: Re: matek segéglet Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
rcsilla írta:
Sziasztok!

nekem a matek zh-kon is használható képletgyüjteményre lenne szükségem. a letöltésekneél csak a 2. oldal van meg, nekem pedig az integrálszámításra lenne szükségem. ha vki lenne olyan rendes és feltenné azt megköszönném


Hmm, itt valóban van egy kis hiányosság. Ellenben a másik csomag ezt kompenzálja Smile

Nézd meg benne a 103-as képet. Az általad említett csomagot meg mindjárt befrissítem.


Köszi szépen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.