Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
diplomaosztó
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 30 Csütörtök 14:10    Hozzászólás témája: Re: Diplomaosztó Hozzászólás az előzmény idézésével

aron írta:
Hali

Tudom lehet hogy meg tul korai de arrol van valakinek fogalma, hogy mikor lesz a diplomaoszto unnepseg. Ene arra tippelnek hogy vmikor Februarban.

Koszi

Csao

P.S: Jo szakdoga irast mindenkinek Smile


Én örülök ha sikerül az államvizsga.....a többi ráér késobb....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 30 Csütörtök 15:50    Hozzászólás témája: Re: Diplomaosztó Hozzászólás az előzmény idézésével

aron írta:
Hali

Tudom lehet hogy meg tul korai de arrol van valakinek fogalma, hogy mikor lesz a diplomaoszto unnepseg. Ene arra tippelnek hogy vmikor Februarban.

Koszi

Csao

P.S: Jo szakdoga irast mindenkinek Smile


Tavaly (vagyis idén) asszem február 18. volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 31 Szerda 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azok, akik tegnap vagy ma államvizsgáztak, de (még) nincs nyelvvizsgájuk, azok a TO-n vehetik át az igazolást arról, hogy letették a záróvizsgát a szakon.

az indexeket várhatóan 1 hónap múlva, postai úton fogja minden érintett megkapni.

az utánajárást köszönjük az infot beküldo kolleginának Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 02 Péntek 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ezek az igazolások kész vannak?
Bármikor be lehet érte menni?

Vagy külön kérelmet kell benyújtani a TO-nak hogy megcsinálják.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 05 Hétfő 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Friss infok:

Bar elvileg azt mondtak, hogy marc. 3-an lesz a diplomaoszto, mint kiderult meg a februar 24-et is fontolgatjak Rolling Eyes , igaz, hogy a marcius 3 a valoszinubb a jelenlegi allas szerint.
Pontos idopont ennek fenyeben termeszetesen meg nincs.

Allitolag 15-e utan mar eldol, hogy pontosan mikor es hol lesz az esemeny.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 13 Kedd 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
Friss infok:

Bar elvileg azt mondtak, hogy marc. 3-an lesz a diplomaoszto, mint kiderult meg a februar 24-et is fontolgatjak Rolling Eyes , igaz, hogy a marcius 3 a valoszinubb a jelenlegi allas szerint.
Pontos idopont ennek fenyeben termeszetesen meg nincs.

Allitolag 15-e utan mar eldol, hogy pontosan mikor es hol lesz az esemeny.


ahogy a hírek között már olvasható, a kari oldalon már megtalálhatóak a diplomaosztóval kapcsolatos információk.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 14 Szerda 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Diplomaosztón nálunk szokás a talár? Vagy hülye kérdés, vagyis szósincs ilyesmirol...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 14 Szerda 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Helló!

Diplomaosztón nálunk szokás a talár? Vagy hülye kérdés, vagyis szósincs ilyesmirol...


a talár-téma egyszer már szóba került ebben a topikban (pontosan innentol) abban viszont nem vagyok biztos, hogy végül lett-e belole valami (de ha jól sejtem, akkor nem)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 14 Szerda 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Szeretné még rajtam kívül valki, ha lenne talár a diplomaosztón? Kb 3-5e. Ft-ért lehet kölcsönözni, csoportos kedvezményt is adnakHa ez a lehetoség érdekel többeket, még van majdnem 3 hét, megszervezheto.Szerintem.
Írjátok meg a véleménmyeteket. SOS!
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 14 Szerda 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Helló!

Szeretné még rajtam kívül valki, ha lenne talár a diplomaosztón? Kb 3-5e. Ft-ért lehet kölcsönözni, csoportos kedvezményt is adnakHa ez a lehetoség érdekel többeket, még van majdnem 3 hét, megszervezheto.Szerintem.
Írjátok meg a véleménmyeteket. SOS!
Köszi


Szerintem erre a verzióra csak akkor van esély, ha szerzel egy névsort, és mindenkitol kicsikarsz egy választ. (jut eszembe, valaki lefotózta a vizsgabeosztást, szóval onnan le lehet olvasni).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16 Péntek 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló Mindenki!

A Wlaszi által javasolt módon elkezdtem gyujteni a véleményeket a taláros dologról. Kicsit körülményes lesz ez így, de az ügy érdekében bármit.
Szóval. 3-5 e Ft lenne kb létszámtól függoen a talár kölcsönzésének ára. Mivel 2 hét van hátra, sürgos lenne összegyujteni a létszámot, ill valamennyi pénzt az elolegre amit be kellene fizetni.
Szóval megköszönném, ha gyorsan válaszolnátok, hogy mi is legyen ezzel a dologgal. Fölös energiát belölni nem akarok. Legyen vagy ne legyen. Ér e az élmény nektek ennyi pénzt?
Köszi
Válaszokat, esetleg olyanok neveit akik nem szerepelnek a Wlaszi által említett listán, de jönnének a wiw-re nekem, vagy hboldizsar@betonut.hu Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16 Péntek 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Akik a listán szerepeltek, de nem találom oket sehol :
Rabkovács Péter
Rocsa Szilvia
Székely Dániel
Végh Zoli
Daróczy Gábor
Dudás Áron
Érsek Attila
Fazekas András
Krizsik Anett
Makojka Zsolt
Pákozdi Gábor

Aki tud bármilyen elérhetoséget írja meg nekem bátran.
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16 Péntek 22:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Helló!

Akik a listán szerepeltek, de nem találom oket sehol :
Rabkovács Péter
Rocsa Szilvia
Székely Dániel
Végh Zoli
Daróczy Gábor
Dudás Áron
Érsek Attila
Fazekas András
Krizsik Anett
Makojka Zsolt
Pákozdi Gábor

Aki tud bármilyen elérhetoséget írja meg nekem bátran.
Köszi


iwiw? Érsek Attila, Dudás Áron elérhetoséget tudok mondani, de szerintem tényleg egyszerubb iwiw-rol lehalászni oket.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16 Péntek 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
iwiw? Érsek Attila, Dudás Áron elérhetoséget tudok mondani, de szerintem tényleg egyszerubb iwiw-rol lehalászni oket.


Attilával már beszéltem Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 19 Hétfő 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En is fent vagyok a fentebb idezett listan.
En nem vagyok kifejezetten a talar mellett, ennek egyik fo oka, hogy pont diplomaoszto elotti heten megyek sielni, elozo nap keso este fogok hazaerkezni igy talar ugyeben nem lesz lehetosegem intezkedni.

Szerintem ilyesmit ilyenkor mar keso leszervezni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
6 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.