Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23 Kedd 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
Ez F**-ság, tavaly már bo egy héttel elotte tudta mindenki, hogy kik lesznek benne a bizottságba. Nem igaz hogy minden évbe egyre jobban szivatják az embert. Mad


foleg, hogy a mumájereknek már közzé tették a záróvizsga-bizottságaik összetételét... no comment Evil or Very Mad
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 07:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
Böbi írta:
Ez F**-ság, tavaly már bo egy héttel elotte tudta mindenki, hogy kik lesznek benne a bizottságba. Nem igaz hogy minden évbe egyre jobban szivatják az embert. Mad


foleg, hogy a mumájereknek már közzé tették a záróvizsga-bizottságaik összetételét... no comment Evil or Very Mad


Még nem vettétek észre, hogy mindig csak minket szívatnak/szívjuk meg? Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jajj, nem látjátok a lényeget: nem az a cél, hogy Ti ne tudjátok, hanem hogy xy-nak még legyen pár napja összeállítani .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki aki el tudott menni az államvizsga konzultációra be tudna számolni róla, hogy mi volt, vagy elhangzott valami érdekes dolog?

Elore is kösz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem voltam de telefonon értesültem róla hogy a pénzügy tételek többsége állítólag tök szar és hogy a könyvbol kell tanulni.
Pappnétól származik az infó.

és azért nem tudhtjuk a vizsgabiztos névsort mert az törvényellenes vagy mi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki nem jött el a mai (01.25) megbeszélésre, azt a tanulmányi osztály nem várja diplomaosztóra, és nem készül neki oklevél sem, mivel nem írta alá az ahoz szükséges oklevél mintalapot. Az ilyen személyek surgosen keressék fel a tanulmányi eloadójukat, valamint a tanulmányi osztályt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valamint, ha valaki tud elérhetoséget a Gali Tibor Ottóhoz... az szóljon neki hogy sürgosen keresse fel a TO. egy tartózkodási engedéllyel vagy honosítási okirattal, vagy azzal ami van neki MERT A SZÜLETÉSI ADATAI (HELY) NEM EGYÉRTELMUEK.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
Én nem voltam de telefonon értesültem róla hogy a pénzügy tételek többsége állítólag tök szar és hogy a könyvbol kell tanulni.
Pappnétól származik az infó.


pénzügy tételek: igen, Pappné valóban azt mondta, hogy úgy szarok, ahogy vannak. viszont én utána megkérdeztem, hogy látta-e a gazdinfon kint lévo kidolgozott tételeket és erre azt mondta, hogy nem. tény, hogy a nemzetközi pü-i fogalmakból általa elmondottak nem 100%-ig találhatóak meg a tételben, de minimum 80-90% igen... szóval ezen nem kell olyan nagyon parázni, már megint az a helyzet, hogy Pappné egy kalap alá veszi a gazdinfot a különbözo mumájer oldalakkal... Confused (errol Wlaszi bovebben is mesélhet, ha akar)

Böbi írta:
és azért nem tudhtjuk a vizsgabiztos névsort mert az törvényellenes vagy mi.


az érv valóban valahogy így hangzott, de akkor megint csak a kari oldalról letöltheto mumájer bizottsági névsorokra tudok gondolni... vajon a kari oldal törvényt sért? Question

az egyes bizottságokhoz beosztott hallgatók névsorát és sorrendjét pedig a gti hirdetotábláján lehet megtalálni. Pappné nem igazán örült, amikor le akartam fényképezni, hogy itt is meg lehessen nézni, én pedig (azt hiszem értheto okokból) nem álltam le huzakodni, hogy de mégis...

zu írta:
Valaki aki el tudott menni az államvizsga konzultációra be tudna számolni róla, hogy mi volt, vagy elhangzott valami érdekes dolog?

Elore is kösz.


összefoglaló lesz, amint valami normális formába tudom önteni a jegyzeteimet (vagy valaki küld egy már begépelt-tördelt verziót).
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pvik



Csatlakozott: 2006.02.15. Szerda 13:45
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem voltam ma megbeszélésen, viszont nyelvvizsgám az nincs. Szal nekem be kell mennem a TO-ra emiatt a szaros oklevél miatt?
Vagy ez a diploma, vagy milyen oklevél?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pvik írta:
Én nem voltam ma megbeszélésen, viszont nyelvvizsgám az nincs. Szal nekem be kell mennem a TO-ra emiatt a szaros oklevél miatt?
Vagy ez a diploma, vagy milyen oklevél?


oszintén szólva nem tudom. annyit tudok mondani, hogy holnap próbáld telefonon elérni a to-t, aztán majd ok megmondják, hogy mi legyen. (elvileg ugye a nyelvvizsga hiánya miatt diplomát ugyan nem kapsz, de valami igazolólapot, hogy elvégezted a szakot és záróvizsgát is tettél, igen. a kérdés az, hogy ezt az igazoló lapot kiadják-e, ha nem írtad alá a mai lapot...)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
pvik írta:
Én nem voltam ma megbeszélésen, viszont nyelvvizsgám az nincs. Szal nekem be kell mennem a TO-ra emiatt a szaros oklevél miatt?
Vagy ez a diploma, vagy milyen oklevél?


oszintén szólva nem tudom. annyit tudok mondani, hogy holnap próbáld telefonon elérni a to-t, aztán majd ok megmondják, hogy mi legyen. (elvileg ugye a nyelvvizsga hiánya miatt diplomát ugyan nem kapsz, de valami igazolólapot, hogy elvégezted a szakot és záróvizsgát is tettél, igen. a kérdés az, hogy ezt az igazoló lapot kiadják-e, ha nem írtad alá a mai lapot...)


Szép lenne, ha nem adnák ki azt az igazoló lapot, azért mert valaki nem volt ott egy olyan konzultációs napon, amirol senki nem említette, hogy a megjelenés kötelezo és ebbol következoleg nem tudott aláírni egy papírt. Arról már nem is beszélve, hogy a kérdéses információk a neptunból is elérhetok. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap benn lesz Pappné? Mert nem túl vicces a keresztféléves államvizsgáról (illetve annak törlésérol) szóló hír. Confused
Plusz ez a belso konzulens felkéro lap hol található? TO? Ami a letöltéseknél van, az az oszi félévre vonatkozik.
szerk.: bár össze tudok dobni magam is egy ilyet, ha elfogadják... Na majd holnap utánajárok jól.


A hozzászólás legutóbb bbence által 2007 Jan. 25 Csütörtök 18:28-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pupi írta:
[...] Arról már nem is beszélve, hogy a kérdéses információk a neptunból is elérhetok. Razz


azt inkább hagyjuk, hogy a Neptunban lévo információk mennyire napra készek. tudok olyan esetrol, hogy másfél éve van a rendszerben egy lakcím-módosítási kérelem és még mindig nem voltak képesek megnyomni a "Jóváhagyás" vagy milyen gombot... Evil or Very Mad a többi meglátás abszolút jogos.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 22:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

közben minden államvizsgázó még nagyobb örömére néhányunknak eszébe jutott, hogy ilyen vizsgákon eloszeretettel kérdeznek bele az aktuális gazdasági-gazdaságpolitikai témákba. ilyenekre gondolok, mint:

    a jegybanki alapkamat hány százalék?
    mekkora volt az utolsó hivatalos adat szerint az államháztartás hiánya?
    ki az mnb elnöke?
    kiket tartanak esélyesnek az mnb elnöki posztjára?
    ki a pénzügyminiszter?
    mekkora volt a folyó fizetési mérleg hiánya az utolsó hivatalos adat szerint?
    mi az aktuális forint-euro mnb középárfolyam?
    kormányzati megszorító intézkedések (közlekedés/fûtés/egészségügy/oktatas - várhatóan milyen hatásai lesznek, van-e értelmük) Arrow bár ez már annyira politikai téma (is), hogy talán kevésbé esélyes.
    Magyarország aktuális adósság-besorolása (Moody's, Standard and Poor's)


eddig ezek a kérdések merültek fel. persze ez az egész nagyon szigorúan csak az én véleményem szerint várható (és nem is feltétlenül ezekkel a kérdésekkel, csak ötleteltünk páran). azért akinek van még kérdés-ötlete, az írja meg és majd összegooglizzuk hozzájuk a válaszokat is Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 26 Péntek 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabeeka írta:
Aki nem jött el a mai (01.25) megbeszélésre, azt a tanulmányi osztály nem várja diplomaosztóra, és nem készül neki oklevél sem, mivel nem írta alá az ahoz szükséges oklevél mintalapot. Az ilyen személyek surgosen keressék fel a tanulmányi eloadójukat, valamint a tanulmányi osztályt.


A TO úgy látom megint szívatja a népet. Jellemzo.
Egy fél másodperces aláírást, nehogy már ne lehessen megoldani bármikór? A diploma osztó tudtommal csak márciusban lesz, akkor meg mit idegesítik itt a népet egy f**-om aláírással?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
21 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.