Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kiírt tételek befizetése
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sz.a.



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 19:47
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 25 Szombat 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[törölve]

A hozzászólás legutóbb sz.a. által 2007 Márc. 25 Vasárnap 14:38-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 25 Szombat 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az 1. kérdést passzolnám, a 2.-ra a megfejtésem a következo:

TVSZ 11. § írta:
A hallgatói jogviszony megszunése:
(1) A hallgatói jogviszony legkésobb az abszolutórium megszerzését követo elso záróvizsga-idoszak utolsó napján szunik meg.
(2) Megszunik a hallgatói jogviszony a fenti bekezdésben szabályozott ido elott
a) ha a hallgatót másik felsooktatási intézmény átvette, az átvétel napján,
b) ha a hallgató bejelenti, hogy megszünteti a hallgatói jogviszonyát, a bejelentés napján,
c) ha a hallgató nem folytathatja tanulmányait államilag támogatott képzésben, és költségtérítéses képzésben nem kívánja azt folytatni,
d) ha a hallgató hallgatói jogviszonyát – fizetési hátralék miatt – a rektor által átruházott hatáskörben a kari foigazgató a hallgató eredménytelen felszólítása és a hallgató szociális helyzetének vizsgálata után megszünteti, a megszüntetés tárgyában hozott döntés jogerore emelkedésének napján,
e) a kizárás fegyelmi határozat jogerore emelkedésének napján.


ezen okokon kívül még a 11.§-nak van pár alpontja, de azokban semmi sincs a pénzügyi kötelezettségekrol, szóval irrelevánsak.

Volt eredménytelen felszólítás? Feltételezem nem mert akkor már "eredményes" értesítést is kaptál volna a hallgatói jegyzékbol való törlésrol. Ergo a nagy könyv szerint ki nem csaphatnak emiatt, késedelmi díjat természetesen fizetned kell.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sz.a.



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 19:47
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 25 Szombat 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a gyors választ
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 28 Kedd 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voltam TO-n, állítólag már nem kérhetik az ismételt tárgyfelvétel díját...
Azért nincs kiírva a tétel annak akinek nincs...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gandalf



Csatlakozott: 2006.01.31. Kedd 12:07
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 30 Csütörtök 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szaisztok!Ez komoly?Nekem sincs kiirva tétel és én ujra felvettem a számvitelt meg pü2öt.Biztos nem irhatják még ki?Jó lenne,mert azt hallottam hogy 1500ft/kredit lett volna.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 30 Csütörtök 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gandalf írta:
Szaisztok!Ez komoly?Nekem sincs kiirva tétel és én ujra felvettem a számvitelt meg pü2öt.Biztos nem irhatják még ki?Jó lenne,mert azt hallottam hogy 1500ft/kredit lett volna.


igen, más forrás is megerosítette: nincs már tárgyújrafelvételi díj...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 17 Szerda 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!
Kis segítség kéne. Államilag finanszírozottból idénre sikeresen átküzdöttem magam a költséges szekcióba. Adóigazolással nem vagyok teljesen képben. most jött egy üzi a neptunban, hogy január végén állítja ki a TO a neptun alapján, ugye ott ki kell tölteni mindenfélét elvileg jan 21ig, az tiszta (foleg ha muködne a neptun 30mp-nél tovább). most ezért az igazolásért nekem be kell mennen és kérenem kell, hogy töltsék ki és adják szépen ide nekem.(ha igen akkor mikor ill. meddig) vagy uram bocsá esetleg kiküldik? Elore is köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 17 Szerda 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peterson írta:
Üdv!
Kis segítség kéne. Államilag finanszírozottból idénre sikeresen átküzdöttem magam a költséges szekcióba. Adóigazolással nem vagyok teljesen képben. most jött egy üzi a neptunban, hogy január végén állítja ki a TO a neptun alapján, ugye ott ki kell tölteni mindenfélét elvileg jan 21ig, az tiszta (foleg ha muködne a neptun 30mp-nél tovább). most ezért az igazolásért nekem be kell mennen és kérenem kell, hogy töltsék ki és adják szépen ide nekem.(ha igen akkor mikor ill. meddig) vagy uram bocsá esetleg kiküldik? Elore is köszi!


Az igénylés után, adott határido után be kell menni, és ki kell kérni. Kiküldeni nem fogják szvsz.
Kitölteni meg a neptunos adatok alapján fogják.

Most nem tudom megnézni, de szerintem ez csak le van írva a neptunüziben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 17 Szerda 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet hogy tényleg benne van, csak nekem nem volt elég egyértelmu. az tuti benne van, hogy jan 21-ig lehet a befizetot megadni. utána nem.
Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 19 Péntek 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megint van bajom Smile
elvileg át kellene állítanom a befizeto nevét a neptunban a befizetett költségtérítési díjnál arra akinek a nevére kellene az adóigazolás. ok. a kiküldött üzenetben teljesen jól le van írva mit hogy... az adatok módosítása után el kellene menteni csakhogy a mentés gomb inaktív. ilyenkor mi a teendo? tudja valaki? esetleg van valakinek hasonló gondja? kit kell keresni? nem akarom elbukni még azt kis pénzt is...
Elore is köszi.

szerk: ez dupla volt, a másikat töröltem (aramoro)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.