Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Módszertani szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudja valaki hogy a csutortoki szigorlat menetrendje ugyan az lesz mint az eddigieknek?
(mat,opk,info,stat) ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Funk írta:
nem tudja valaki hogy a csutortoki szigorlat menetrendje ugyan az lesz mint az eddigieknek?
(mat,opk,info,stat) ?


igen, egyéb részletek itt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 17 Szerda 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy most nézegetem a neptunt, számolgatok.

Vagyunk 36-an a kurzuson, ellenben az egyetlen alkalomon, ahová be is férnénk ennyien (az elsőn), eddig csupán 27-en vagyunk feljelentkezve.

És ez probléma!

Alapjábanvéve engem baromira nem érdekel, hogy ki hogyan jelentkezik, de jelen esetben azok akik nem az első vizsgaalkalomra mennek elsőre (9fő), uszkve fél alkalomnyi helyet pazarolnak el mind önmaguk mind pedig mindenki más számára. Ami kicsit luxus. (nem, nem mindig lehet plusszhelyekért kuncsorogni a tanároknál...)

Nincs róla statisztikám, de módszertanit a többség nem első nekifutásra szokta megcsinálni, szóval szerintem aki azzal számol, hogy 1 alkalom elég lesz neki az naív (zseni nem lehet, mert akkor nem lenne VK-n).

Tehát megkérnék minden, a kurzuson lévő kollegát, hogy TÖLTSÜK FEL AZ ELSŐ VIZSGAALKALMAT
(meg persze a későbbiekben se hagyjunk üresen helyeket).
Higyjetek nekem, nagyon fognak hiányozni azok a feltöltetlen helyek, ellenben ha elmész, akkor 1-2 tárgyból átmehetsz, és a 2. könnyebb lesz már.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 14 Vasárnap 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lehet hülye kérdés következik:

A módszertani eredményeit neptunból tudom meg vajh, vagy érdeklodni kell az "oroszlán barlangjában" (Bácsi, aki néni )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 14 Vasárnap 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paleee írta:
Sziasztok!

Lehet hülye kérdés következik:

A módszertani eredményeit neptunból tudom meg vajh, vagy érdeklodni kell az "oroszlán barlangjában" (Bácsi, aki néni )


A neptunban csak összesített eredményt tudsz nézni, részeredményekért Bácsi Rózsához mehetsz.
Tavaly ezt megoldottuk úgy, hogy én elvállaltam, hogy leírom mindenkiét, aztán kitoltam az oldalra. Ha idén akadna nálatok is ilyen ember akkor sztem idén is megoldható volna, hogy csak 1 embernek kelljen bemászni. Persze ha valaki kíváncsi mit rontott el, az sokat nem nyer vele...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 14 Vasárnap 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen a gyors választ!! Smile

Hát amilyen összetartás és fejetlenség van nálunk sztem egyéni adatgyujtés lesz... sebaj, majd max jövore.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 14 Vasárnap 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paleee írta:

Hát amilyen összetartás és fejetlenség van nálunk sztem egyéni adatgyujtés lesz... sebaj, majd max jövore.


Ne hidd, hogy ez másutt jobb...de ha nem kezditek el idoben összekapni magatokat, akkor a végefelé csúnyán jártok majd. Vess egy pillantást a végzos topikokra, ha nem lenne kooperáció néhányan szerintem nem diplomáznának.
Ja és mégvalami: magától nem lesz jobb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 14 Vasárnap 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paleee írta:

Hát amilyen összetartás és fejetlenség van nálunk sztem egyéni adatgyujtés lesz... sebaj, majd max jövore.


egy apró jótanács: valakinek mindig "elso fecskének" kell lennie... biztos van nálatok is 4-5 olyan ember, akikben mozog valamennyi közösségi érzés. anno nálunk se volt jobb a helyzet elso évben, aztán végül csak lett egy gazdinfo.hu is - és ha megnézed a legrégebbi hsz-okat, az elején itt is csak 3-4-en tevékeny ember volt... (az egy Wlaszin kívül Smile) szóval remény még van, hogy idovel Ti is alkotó részei lesztek ennek a közösségnek. csak kell egy ember, aki mint Wlaszi, ebbe az irányba terelgeti a népet Smile

wlaszi írta:
[...], ha nem lenne kooperáció néhányan szerintem nem diplomáznának. [...]


inkább úgy mondanám, néhányan diplomáznának. a többség (és nem tartom kizártnak, hogy én is a többséghez tartoznék) nem...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 14 Vasárnap 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro: ne csinálj elolem szentet, mert még a végén nem tudok majd ostorral és baltával rendet tartani
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 14 Vasárnap 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
aramoro: ne csinálj elolem szentet, mert még a végén nem tudok majd ostorral és baltával rendet tartani


Very Happy nem baj, maximum majd eloszedjük a naftalinból a szent kézigránátot... Wink

mellékesen pedig nem vagy szent (akik ismernek, azok tudják Smile), de ami tény, az tény. és egyébként is, ki mással példálóznék? magammal? rossz példa lenne... Twisted Evil
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 15 Hétfő 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazatok van srácok, tényleg kell a kooperáció. Csak valahogy úgy veszem észre, hogy egyre nehezebb megtalálni másokkal az összhangot. Közösségi szellem? Haha, jó vicc. Ahogy írtátok a gazdinfo kezdetekor sem volt túl nagy összefogás. Most meg? Szerintem el sem érdemes kezdeni, amíg Sréterné kérésére senki nem törölte le a táblát, vagy HK-nak senki nem szaladt ki a portára (az esetleges személyeskedést most kizárom). Az az igazság, hogy önzo lett mindenki, de baromira. Mindenkinek csak addig kell a bödön, míg méz van benne. Persze ha teszünk valamit köszönet nyista, örülj, hogy még nem b*sztak le egyátalán. És ahogy észreveszem, az elsoben még nagyon nagy baráti társaságok szétszabdalódtak. Ketten-hárman tartanak össze a nagy bajokban, s így a harmadik félévben a sok bukásnak, vegyes kurzusnak köszönhetoen az osztálytitkár feladata is szellemi tevékenységgé vált: láthatatlan lett.

Amúgy meg azért írtam, hogy jövore, mert ez az év rohadt fárasztó volt. Ilíyenkor meg már felesleges elkezdeni bármit, talán az új tanévben újúlt erovel összekaparni embereket... Mindenesetre kösz a biztatást, egy-két kollégával azért megszívleltük "atyai" tanácsaitokat Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.