Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
SAP
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 19, 20, 21  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 04 Csütörtök 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ggirl írta:
Akkor ezek szerint már bent vannak a jegyek a Neptunban?
Nekem még nincs semmi beírva...


Nekem se, de majd HA... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
naju



Csatlakozott: 2004.01.03. Szombat 23:25
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Föld fölött-fölött...

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 07 Vasárnap 09:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Még nekem sincs semmi a Neptunban... pedig ideje lenne, mert már csak 9 napot vagyok itthon! Nem lehetne egy kicsit megsürgetni a dolgot valahogy Question Question Question Wink
_________________
Have a nice day!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 07 Vasárnap 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naju írta:
Sziasztok!

Még nekem sincs semmi a Neptunban... pedig ideje lenne, mert már csak 9 napot vagyok itthon! Nem lehetne egy kicsit megsürgetni a dolgot valahogy Question Question Question Wink


valóban ideje lenne (foleg, hogy a tanár azt mondta, hogy dec. 30-án lesz eredmény...). elvileg a héten megyek Óbudára, szóval majd beszélek Balázzsal is, de hogy eredmény mikor lesz, azt meg nem tudom mondani.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pvik



Csatlakozott: 2006.02.15. Szerda 13:45
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 11 Csütörtök 01:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, valami fejlemény?
Remélem nem csúsztam le errol a közös jegybeiratásról. :/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 11 Csütörtök 07:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pvik írta:
Na, valami fejlemény?
Remélem nem csúsztam le errol a közös jegybeiratásról. :/


a jegyek már Schmuck Balázsnál vannak (láttam nála egy listát), de mást egyelore nem lehet tudni. írtam neki, hogy megtudjam, mikor lehetne beiratni, illetve hogy mikor kerülnek be a jegyek a Neptunba, de válasz eddig nem érkezett.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 11 Csütörtök 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
pvik írta:
Na, valami fejlemény?
Remélem nem csúsztam le errol a közös jegybeiratásról. :/


a jegyek már Schmuck Balázsnál vannak (láttam nála egy listát), de mást egyelore nem lehet tudni. írtam neki, hogy megtudjam, mikor lehetne beiratni, illetve hogy mikor kerülnek be a jegyek a Neptunba, de válasz eddig nem érkezett.


nekem már a Neptunban van a tárgyhoz tartozó érdemjegyem.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Missygirl



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 23:08
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 16 Kedd 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

nekem ugy esett hogy a munkám miatt nem tudtam sem bejárni sem a vizsgára elmenni. az indexemet alá kell iratni valamelyik tanárral vagy a to-n egyszeruen csak belepecsételik hogy törölve?
elore is köszi a választ
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 16 Kedd 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Missygirl írta:
Helló!

nekem ugy esett hogy a munkám miatt nem tudtam sem bejárni sem a vizsgára elmenni. az indexemet alá kell iratni valamelyik tanárral vagy a to-n egyszeruen csak belepecsételik hogy törölve?
elore is köszi a választ


Csókáné valami olyat emlegetett, hogy ha nem írják be a jegyünket, akkor törlik a tárgyat, de ismerve a foiskolai bürokráciát, ez sem 100%-ig biztos. javasolnám a telefonon történo érdeklodést.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 16 Kedd 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm, az SAP ugye vizsgás tárgy volt. Az aláírást megkapta mindenki (a neptunban látnod is kell). Namármost a neptunnak és az indexnek egyeznie kell.

Az lényegtelen, hogy van-e jegyed, de az aláírásodnak szerintem bent kell lennie, hisz azt megkaptad.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pvik



Csatlakozott: 2006.02.15. Szerda 13:45
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem felhívott az egyik kedves TO-s néni és közölte, hogy legkésobb jövo hét csütörtökig, azaz 25-ig próbáljam beíratani az SAP jegyemet, mivel neki addigra el kell végeznie az indexxel kapcsolatos teendoit.

Akkor ezek szerint ez a közös jegybeírásos csoda bukta, mi?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pvik írta:
Engem felhívott az egyik kedves TO-s néni és közölte, hogy legkésobb jövo hét csütörtökig, azaz 25-ig próbáljam beíratani az SAP jegyemet, mivel neki addigra el kell végeznie az indexxel kapcsolatos teendoit.

Akkor ezek szerint ez a közös jegybeírásos csoda bukta, mi?


jah, foleg, mert Schmuck Balázst elérni mostanában a lehetetlennel határos (hacsak nem személyesen), így mindenki partizánakció keretében próbál jegyet beíratni. foleg, hogy már a TO-n se ragaszkodnak ahhoz, hogy egyszerre legyen mindenkinek beírva...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valamelyikotök tud némi infot arról, hogy a tavaszi félévben Balázs fog indítani SAP kurzust?

Amúgy ti ezt szabadon választható tárgyként vettétek fel, vagy fakultatíve?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya írta:
Valamelyikotök tud némi infot arról, hogy a tavaszi félévben Balázs fog indítani SAP kurzust?

Amúgy ti ezt szabadon választható tárgyként vettétek fel, vagy fakultatíve?


Tudomásom szerint SAP II. lesz, bár a neptunban még nem néztem...

Igen, abszolúte fakultatívan, bár véleményem szerint némi papírmunkával el lehetne fogadtatni szabadon választható infó tárgynak...de ha valaki ilyenben törné a fejét, akkor puhatolózzon a megfelelo helyeken.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24 Szerda 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

25.-e lenne a határido ? kircsi akkor van még egy napom beiratni Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24 Szerda 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

saco írta:
25.-e lenne a határido ? kircsi akkor van még egy napom beiratni Razz


Holnap déltol állítólag pont "rendel" Schmuck. Szóval még semmi sincs veszve! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
7 / 21 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 19, 20, 21  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.