Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Meni tréning
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 12 Csütörtök 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem azt mondta a K.M., h azért nem írta be eddig, mert nem volt a tárgyhoz tanár rendelve, így nem engedte a rendszer....Ha jól megnézzük az indexet, nincs beírva tanár, úgyhogy még igaz is lehet! Smile

Különben, lényeg a lényeg, h bent vannak a jegyek!!!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13 Péntek 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a kérdés az, hogy én vagyok e az egyetlen akinek nincs beírva jegy?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13 Péntek 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, nekem sincs bent a jegy! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 15 Vasárnap 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem beírták a meni jegyemet, gondolom akkor mindenkinek.
üdv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 15 Vasárnap 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A meni tréning és a vállalati esettanulmány jegyet be kell vmikor iratni v beírják? Remélem az utóbbi... Hihetetlen így a 7. félév végére, de nem emléxem a félévközi jegyekkel mi a teendő.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!

Nekem továbbra sincs bent jegy men.tréningből. Más valaki van ugyanígy vele?
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Egyike voltam azoknak, akiknem nem írta be Kiss Mariann a jegyét. Ezért írtam neki e-mail-t pár nappal ezelőtt, és ma válaszolt. Azt írta, hogy fogalma sincs hogy miért nem írta be, tehát nem volt semmilyen nyomós oka. És már bent is van az ötösöm a Neptunban. Very Happy
Ajánlom másoknak is, akik ugyanilyen cipőben járnak mint én és még nincs bent a jegy, hogy írjanak neki a qqriq1 kukac gmail.com-ra! De lehet, hogy most átnézni még egyszer mindenkiét észlelvén ezt a kis hibát. Rendi volt, elnézést kért a kellemetlenségekért! Most már megnyugodtam. Huh!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hír a neptunon keresztül:


Elmaradt jegybeírások pótlása. jan. 25.-én Szerdán 14-15 h között Tavaszmező GTI, 111sz. A legjobbakat kívánva: Ferenczi Éva
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 21 Csütörtök 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A holnapi(szept.22.) men.tréningről tudja vki,hogy hol lesz, illetve,hogy együtt lesz-e az egész társaság Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 21 Csütörtök 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rcsilla írta:
Sziasztok!

A holnapi(szept.22.) men.tréningről tudja vki,hogy hol lesz, illetve,hogy együtt lesz-e az egész társaság Question


Új (Joe) épület 1.01. szvsz együtt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 25 Hétfő 08:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A menedzsment tréning szimulációs anyag valmiért nem tölthető le.
Remélem nem nálam van a hiba, vagy ha igen akkor érdekel mi ilyenkor a tehendő. Minden más elérhető.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 25 Hétfő 08:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
A menedzsment tréning szimulációs anyag valmiért nem tölthető le.
Remélem nem nálam van a hiba, vagy ha igen akkor érdekel mi ilyenkor a tehendő. Minden más elérhető.


hmm, tényleg vmi gebaszt van, no mind1, amíg megoldom addig áthidaltam a kérdést a linkeléssel. Már töltheted. De legközelebb légyszi a Visszabeszélőbe írd, mert bár úgy tűnhet, hogy a teljes fórumot olvasom, de ez csak a látszat Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
czinka



Csatlakozott: 2005.01.16. Vasárnap 15:14
Hozzászólások: 27

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 22 Szerda 00:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy tárgyalástechnikából mikor írunk zh-t, és mi lesz benne?

Elore is köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 22 Szerda 08:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

czinka írta:
Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy tárgyalástechnikából mikor írunk zh-t, és mi lesz benne?

Elore is köszi!


Ferenczi Éva 9:40es csoportja jövo héten ír úgy tudom. Gondolom a kiadott anyagból,de pénteken talán bovebbet is meg lehet tudni. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 22 Szerda 08:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

czinka írta:
Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy tárgyalástechnikából mikor írunk zh-t, és mi lesz benne?

Elore is köszi!


Én úgy tudom, hogy ezen a héten írtok (én is, mert nem írtam meg az elozo csoporttal) és a letöltheto anyagot kéri számon. De lehet ebbol jövo hét lesz, mert nálunk is el lett tolva egy héttel.

Ha nincs igazam cáfoljon meg vki. Cool
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
6 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.