Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
diplomaosztó
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 17 Hétfő 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kooperes bizonyítványok még nem készültek el...Ezért nem adták át, hanem majd postán kiküldik...Az infó Norbitól származik.
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 25 Kedd 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem az indexemet. Az utsó félévre 0,83-as átlagot számoltak ki nekem a kedves TO-sok és az 5-ös szakdogám helyett 4-es került be. Ennyit róluk.

Végre soha többet nem látom őket!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 26 Szerda 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én még nem kaptam meg az indexemet. Csak azok kapják meg akiknek már a kezükben van a diplomájuk?
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 27 Csütörtök 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szakdolgozattal kapcsolatos dolgokat az aktuális intézetek írják be... és mindig hibáznak Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 25 Péntek 07:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fodi0405 írta:
Megnéztem az indexemet. Az utsó félévre 0,83-as átlagot számoltak ki nekem a kedves TO-sok és az 5-ös szakdogám helyett 4-es került be. Ennyit róluk.


Én tegnap kaptam meg az indexemet és nekem is 4-es volt beírva az 5-ös szakdogám helyett!!! Twisted Evil
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 25 Péntek 08:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én már egy pár napja megkaptam, de hál'Istennek minden jegy stimmel. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fodi0405



Csatlakozott: 2004.12.12. Vasárnap 13:33
Hozzászólások: 72

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 29 Kedd 07:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor úgy látszik, csak minket utálnak Brigi!!!
_________________
Edit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 29 Kedd 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én meg még meg se kaptam....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 02 Szombat 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és a kooperes papír? (kiegészítő lap)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 15 Péntek 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kooperatívos papírral mi a helyzet?? A diplomával együtt kaptátok meg? Esetleg külön kell kérni, ha már fizettünk érte???
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 15 Péntek 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kooperes papírról én sem tudok semmit, de tényleg szeretném megkapni, ha már egyszer fizettünk érte.

Talán a TO az illetékes?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 15 Péntek 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A fizetést, hogy értitek?
A cég fizet v. nem? Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 15 Péntek 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
A fizetést, hogy értitek?
A cég fizet v. nem? Very Happy


de a cég sem puszira ad pénzt. Azt te neki ledolgozod. Feltehetőleg ha nem így kérnél ellenszolgáltatást a munkádért, akkor azt béresítenie kellene...ergo az a pénz tőled van, a Te munkádért.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 19 Kedd 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már alig várom hogy végleg megszabaduljak ettől az iskolától!
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aron



Csatlakozott: 2006.02.19. Vasárnap 21:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Furtwangen

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 30 Csütörtök 11:43    Hozzászólás témája: Diplomaosztó Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali

Tudom lehet hogy meg tul korai de arrol van valakinek fogalma, hogy mikor lesz a diplomaoszto unnepseg. Ene arra tippelnek hogy vmikor Februarban.

Koszi

Csao

P.S: Jo szakdoga irast mindenkinek Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
5 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.