Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
diplomaosztó
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 13 Csütörtök 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedig megszokhattad volna!! Smile Semmi jóra ne számíts és ne csalódj kellemesen...
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 14 Péntek 08:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minket külön felhívtak tegnap, hogy biztosan nincs nyelvvizsgánk??Szerintem elég rendes dolog volt ez tőlük.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 14 Péntek 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, csak sajnos engem nem hívtak.
pedig emailen sokkal egyszerűbben elértek volna mindenkit...

egyébként azt mondta ma Csókáné, hogy akinek nincs nyelvizsgája, annak is felolvassák a nevét, felvonulhat, stb...
csak nem kapja meg a diplomát, hanem egy 'igazolást' kap. más főiskolákon is ez a szokás.

most akkor neki van igaza, vagy Norbinak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 14 Péntek 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
igen, csak sajnos engem nem hívtak.
pedig emailen sokkal egyszerűbben elértek volna mindenkit...

egyébként azt mondta ma Csókáné, hogy akinek nincs nyelvizsgája, annak is felolvassák a nevét, felvonulhat, stb...
csak nem kapja meg a diplomát, hanem egy 'igazolást' kap. más főiskolákon is ez a szokás.

most akkor neki van igaza, vagy Norbinak?


Nekem azt mondták hogy nem olvassák fel a nevet annak akinek nincs nyelvvizsgája.. De tök jó fejek hogy mindenki mást mond..
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 14 Péntek 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hivatalos forrásból tudom (Végh Norbert), személyesen beszéltem vele telefonon, hogy akinek nincs nyelvvizsgája, nem olvassák fel a nevét és nem szólítják ki!!!

Nem kell itt hülyeségeket, rémhíreket terjeszteni....
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 14 Péntek 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drfuji írta:
Hivatalos forrásból tudom (Végh Norbert), személyesen beszéltem vele telefonon, hogy akinek nincs nyelvvizsgája, nem olvassák fel a nevét és nem szólítják ki!!!

Nem kell itt hülyeségeket, rémhíreket terjeszteni....

Tehát és kapcsolat van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 14 Péntek 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
...egyébként azt mondta ma Csókáné...

[...]
most akkor neki van igaza, vagy Norbinak?


Csókáné már hivatkozott nemlétező tvsz szabályra, akart már kiküldeni félfogadási időben, miközben még volt hátra 30 perc, ésatöbbi. Úgyis az lesz amit Norbi mond...de a legtisztább lehetőség áthívni a másikat és meccseljék le egymással, ott helyben.


(Azért mondjuk vicces, hogy itt osztom az észt azoknak akik legalább annyit lehúztak már itt mint én, szóval pont ugyanolyan jól tudják ezt mint én, csak mákjukra utoljára szívnak vele Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 14 Péntek 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az orrom előtt hívta fel Norbit telefonon
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 14 Péntek 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
az orrom előtt hívta fel Norbit telefonon


akkor viszont suxx...szvsz akkor sztem menjen el mindenki, és ha nemkaptok semmit, rohanjátok le a pulpitust és punkkoncerthez hasonló módon hagyjátok magatok után a helyszínt, olyan még úgyse volt Razz

még a végén kiderül az, hogy az jár a legjobban aki otthonmarad, pff...pedig ez már Abszurdisztán határa, az ember azt hinné hogy hawaii van meg minden.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 14 Péntek 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mi már átraktuk a családi banzájt vasárnapra
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 15 Szombat 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedig szólítottak, Szilárd.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 15 Szombat 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 17 Hétfő 07:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem jó volt a diplomaosztó. Nem volt hosszú, gördülékenyen ment az átvétel.


Immár végre semmi közöm a sulihoz....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 17 Hétfő 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudtok valamit a kooperatívos papírunkról, amit nem adtak oda a diplománkkal együtt? Mert ha már végigjártuk, és fizettünk is érte, akkor legalább kapjuk meg.

A nyelvizsgapénz visszaigénylésének útánajárt már valaki? Ha igen, akkor megosztja, amit tud róla.

Köszi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 17 Hétfő 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helf Szilárd úr nem igazolást, hanem oklevelet tudott volna átvenni mivel a Norbi pénteken megíratta neki (és még el is ázott miatta Békásmegyeren), ezért nagyon sajnáljuk, hogy nem jött, különben hétfőtől bármikor átveheti...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.