Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
diplomaosztó
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 10 Hétfő 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sem megyek, tök felesleges!!! Majd a legközelebbire...
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 10 Hétfő 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elvileg kapunk vmi igazolást hogy leállamvizsgáztunk. Azt mikor kapjuk meg? Be kell érte menni a suliba? Vagy kiküldik postán?
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 10 Hétfő 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt tudtátok, hogy az államvizsga napjával megszűnt a tanulói jogviszonyunk? nekem ezt ma mondták a TO-n....

én kis naív azt hittem, hogy júl 31-ig legalább lesz....de nem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 10 Hétfő 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De a diákunkat azért még használhatjuk, nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 10 Hétfő 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na ez az amit nem tudok, mivel elfelejtettem megkérdezni a dolgot....

infója van valakinek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 10 Hétfő 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dzsinbin írta:
De a diákunkat azért még használhatjuk, nem?


Ha úgy nézitek a diákra nincs ráírva az hogy ti leállamvizsgáztatok Smile
Elvileg az a matrica ami rajta van az október 31-ig érvényes...
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 10 Hétfő 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én használni szeretném és használni is fogom. Ha esetleg visszakérik, akkor "nincs meg" Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 10 Hétfő 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló BRIGA!!!

Csak nem gondolod, hogy majd ők kiküldik? Fáradj csak be érte nyugodtan. Ha nem kéred, nem adnak semmit!!!!! Very Happy

Dzsinbin!!

A diákot nyugodtan használhatod okt. 31-ig, mert addig érvényes a matrica, ami rajta van!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 13 Csütörtök 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, lesz talárotok vagy nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 13 Csütörtök 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

úgy néz ki nem, de lehet, hogy nem is baj, mert megsülnénk benne ebben a jó időben.

kérdés:
-mennyi ideig tart egy diplomaosztó
-hány embert érdemes elhívni
-hány olyan tanuló lehet a BMF-en, aki fél évvel később fejezi be a sulit(csúszók, halasztók, kooperesek), természetesen nem pontos szám érdekel, csak hozzávetőlegesen.

azért kérdezem ezt, mert a meghívóban az áll, hogy 2-3 ember, de mivel most sokkal kevesebben leszünk szerintem, mint mondjuk az előző félévi diplomaosztón(akik ugye időben a tanterv szerint végeztek), így szerintem az én vendégeim biztosan többen lesznek, mert elvileg el fognak férni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 13 Csütörtök 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ti kaptatok meghívót? Én nem kaptam... most akkor mi van?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 13 Csütörtök 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fenn van a kgk-s honlapon a hivatalos meghívó

számomra nem meglepő, hogy ezen spórolnak....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 13 Csütörtök 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt írják a kgk honlapon, hogy tegnapig kellett bemutatni a nyelvvizsga bizonyítványt.
én Torma tanárnő csopotjával LCCI vizsgáztam még anno. feltételeztem, hogy "központilag" bekerült a nyílvántartásba. tévedtem?
van aki hasonló cipőben jár?
próbáljam még meg külön bevinni? van még ilyenkor (pénteken) TO ?

légyszi sűrgősen válaszoljatok!!! Nem akarok potyára menni a kiosztóra, miközben réges-régen megvan a nyelvvizsgám
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 13 Csütörtök 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudomásom szerint egyáltalán nem kerül be automatikusan a rendszerbe. Én is Torma tanárnő csoportjába jártam, kb 1,5 éve vizsgáztam és be kellett mutatnom a TO-n most májusban. Tanácsolom, hogy nézd meg a Neptun-ban a "Saját adataid" között, hogy be van-e írva a nyelvvizsga, ha meg nincs, akkor sűrgősen intézkedj.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 13 Csütörtök 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megnéztem a neptunban, és ott nincs.
reggel szaladjak TO-ra? elvileg 8:30-11:00-ig van, csak nem tudom, hogy még ilyenkor is érvényes-e ez a nyitvatartás...

továbbá felháborítónak tartom, hogy egy "műszaki főiskola" semmilyen értesítést nem tud küldeni ilyen fontos információkról! 2006-or írunk.
bezzeg az alább vackokat rendszeresen küldi a neptun:
álláslehetőség, nyelvtanfolyam, jegyzetbolt, nyeltanfolyam, jelentkezési felhívás, számlák, fontos infók, álllás, pályázat, fmm roadshow, katonai pilóta, matekverseny, bosch bemutató, pilóta, adóigazolás, könyvtár, jegybeírás, adó, kurzusfelvétel
ezek közül jó ha egy érintett engem.
nem gondoltam, hogy még itt a legvégén is a szokásos formájukat hozzák...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.