Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
diplomaosztó
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 03 Hétfő 07:21    Hozzászólás témája: diplomaosztó Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Ti mit tudtok, mekkora a kapacitása ennek a csarnoknak, ahol a diplomaosztó lesz? Ki hány vendéget hozzon magával, hogy biztosan elférjenek? Kapunk e hivatalos meghívót addig?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 03 Hétfő 10:29    Hozzászólás témája: Re: diplomaosztó Hozzászólás az előzmény idézésével

Deko írta:
Hello!

Ti mit tudtok, mekkora a kapacitása ennek a csarnoknak, ahol a diplomaosztó lesz? Ki hány vendéget hozzon magával, hogy biztosan elférjenek? Kapunk e hivatalos meghívót addig?


Ha az államvizsgás papíron nem volt rajta, akkor szerintem kaptok meghívót. Mi a suli dísztermében voltunk, ennek a kapacitása kábé harmadannyi, mint a Vasas székházé, itt 2-3 főben maximalizálták a rokonok számát, ennek ellenére sokan tojtunk rá... Volt is tömeg rendesen. Ahol Ti lesztek, ott is voltam már diplomaosztón, szerintem el fogtok férni rendesen. A meghívóban úgyis leírják, hány embert hozhatsz, de a kutya nem fogja ellenőrizni. Viszont ha van idősebb rokon (nagyi, stb), akkor az érjen oda akár egy órával hamarabb is, hogy biztosan legyen ülőhelye.

Fotózni szinte lehetetlen, acélos bakancsban menjen a "családi fotós" és az ISO a lehető legmagasabbra legyen állítva.

A lényeg, hogy Ti hamarabb ott legyetek, mert előtte van egy kis adminisztráció (pont ez előtt ne lenne? Smile )

Valaki kérdezte valahol: akinek nincs nyelvvizsgája, az NEM kap se meghívót, se diplomát, még a nevét se olvassák fel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 03 Hétfő 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt viszont említették, hogy akinek nincs nyelvvizsgája, annak adnak erről egy igazolást! Azt mikor kapjuk meg? Külön kell kérni, vagy kipostázzák? Esetleg épp a diplomaosztón adják oda?

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 03 Hétfő 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idi írta:
Azt viszont említették, hogy akinek nincs nyelvvizsgája, annak adnak erről egy igazolást! Azt mikor kapjuk meg? Külön kell kérni, vagy kipostázzák? Esetleg épp a diplomaosztón adják oda?

Köszi


Szerintem kérni kell és külön adják oda, valszeg be kell menni érte. A diplomaosztón a TOsoknak ezer dologra kell figyelniük, biztos vagyok benne, hogy akkor nem foglalkoznak ezekkel az igazolásokkal. Egy telefont azért megér az, hogy be kell-e érte menni vagy kiküldik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 03 Hétfő 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen az infókat! az biztos, hogy a vendégeimet lebeszélem arról, hogy kocsival jöjjenek, mert a környéken biztosan nem lehet majd megállni.

egyet sajnálok csak, hogy nekünk nem lesz olyan talárunk, mint a közgázosoknak.....mégis csak ünnepélyesebb lenne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 03 Hétfő 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Deko írta:
Köszi szépen az infókat! az biztos, hogy a vendégeimet lebeszélem arról, hogy kocsival jöjjenek, mert a környéken biztosan nem lehet majd megállni.

egyet sajnálok csak, hogy nekünk nem lesz olyan talárunk, mint a közgázosoknak.....mégis csak ünnepélyesebb lenne.


Ha akartok, akkor miért ne lehetne? Csak be kell vállalnia valakinek, hogy összerántja a társaságot és felméri a kölcsönzők kínálatát, illetve levezényli a kölcsönzést. A suli oldaláról nem hinném, hogy probléma lenne, láttam már BMF-es diplomaosztón taláros évfolyamot. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 03 Hétfő 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, parkolás. Az én rokonaim a Baross utcán kicsit kijjebb lévő Plus áruház parkolójában álltak meg (ha jól emlékszem), nem volt semmi gond, csöppet sétálni kellett. Csak előtte nem árt terepszemlét tartani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Krécia



Csatlakozott: 2004.10.17. Vasárnap 13:57
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 03 Hétfő 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Részemről nagyon jó ötletnek tartom a talárt, szerintem másnak is tetszene az ötlet...kéne egy gyors közvéleménykutatás... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 03 Hétfő 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is úgy mennék a diplomaosztóra (vmi jelképes átadás, hogy elvégeztem a sulit) csak hát az a hülye nyelvvizsga Sad
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 08:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Krécia írta:
Sziasztok!

Részemről nagyon jó ötletnek tartom a talárt, szerintem másnak is tetszene az ötlet...kéne egy gyors közvéleménykutatás... Smile


ha jobban végig gondolom a dolgot már vannak aggályaim.....
mivel nem mindenki nézegeti a gazdinfót, nagyon sok időbe telne míg mindenkit elérnénk...
senkinek nem lenne ideje megszervezni, mert sokunk javában dolgozik.
arról nem is beszélve, hogy ruhapróba stb...


szóval magunkra képzeljük a talárt és úgy vesszük át majd a diplomát...végre

tudom, hogy nem vígasz, de most már "csak" a nyelvvizsgára kell készülni azoknak, akiknek nem lett meg.....legalább az iskolai dolgokkal már nem. aki angolos és LCCI-ra akar menni, az bátran fordulhat hozzám ha van bármi kérdése a vizsgával kapcsolatban....ha tudok nagyon szívesen segítek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 08:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én szívesen írok a tankörömnek, de nem tudom, hogy a műmendzserekre is gondoltatok?

Szerintem jó ötlet!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Deko írta:


ha jobban végig gondolom a dolgot már vannak aggályaim.....
mivel nem mindenki nézegeti a gazdinfót, nagyon sok időbe telne míg mindenkit elérnénk...
senkinek nem lenne ideje megszervezni, mert sokunk javában dolgozik.
arról nem is beszélve, hogy ruhapróba stb...


Neten megszervezni valamit, aminek 100%-osan működnie kell, nos az tapasztalataim szerint esélytelen.
VISZONT!
Ha 1-2 ember felvállalja a szervezést, és megszerezné a diplomások névsorát, akkor azt ide ki lehetne tenni. Akinek tudja valaki valamilyen elérhetőségét (elsősorban telefon, a maileket általában tudom...), az elküldené azt a szervezőknek. Az ismert adatokkal rendelkezőket megjelölnénk állandóan a listán, és a végén csak elfogynának a fehér foltok. Míg ez a dolog zajlik 2-3 nap, addig a szervezők keríthetnének árajánlatot meg ilyesmit. A kölcsönzési díjat fejenként 200Ft-al megtoldva még a telszámla is visszajönne.
No persze a tankörtitkárok valami ilyesmiért volnának, de ez a rendszer mintha sosem működött volna az elmúlt években, miért éppen most...

Ha valaki akar talárt, akkor egyedül a fenti módot találom kivitelezhetőnek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Felhívtam a kart és ők mondták, hogy ez egy kicsit bonyolultabb , mivel nem csak a Keleti karnak hanem még másoknak is akkor lez a diplomaosztója.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és? miért ne lehetne a keleti kar gazdinfós végzős csapata talárban....

Wlaszinak amúgy igaza van, csak így lehetne megoldani, ahogy ő mondja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem legyen talár
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.