Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
KER.LOG. HELP!!!!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 20 Hétfő 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meg tudja valaki mondani, hogy mi a helyzet, ha valakinek nem sikerültek a zh-i kettesre, vagy nem is írt zh-t?
pótlásnak számít, és muszáj dec. 22-ére jelentkezni, vagy mehetek simán vizsgázni akár egy késõbbi idõpontban is?

elég fontos lenne, mert akkor holnap délig még lejelentkeznék. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 20 Hétfő 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy tudom nem kell 22-én megírni, mehetsz bármelyik alkalomra, a zh-k csak megajánlott jegyre mentek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 22 Szombat 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Wlaszi!

Megtennéd, hogy megnézed a leveleidet, hátha esetleg a kerlog tanárnõ elküldte már a 01.20-ai vizsga eredményeket? Elvileg azt igérte hogy vagy 20-án este vagy 21-én meglesz és elküldi neked.

Köszi szépen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 22 Szombat 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Conte írta:
Szia Wlaszi!

Megtennéd, hogy megnézed a leveleidet, hátha esetleg a kerlog tanárnõ elküldte már a 01.20-ai vizsga eredményeket? Elvileg azt igérte hogy vagy 20-án este vagy 21-én meglesz és elküldi neked.

Köszi szépen


Hi!

Mákod van, hogy benéztem ide, mert ide semmit nem írtam még (lévén ilyen tárgyam nincs) ezért értesítést sem kapok az új üzenetekrõl. Ha valamit nekem címzel, akkor pls vagy privát üzenet a fórumban, vagy mail...vagy ha überfontos, akkor telefon...

A leveleim 2 percenként automatikusan hívódnak, a gép kb az itthontartózkodásom és az ébrenlétemmel azonos ideig mûködik minden nap, szóval ha elküld valamit (jól) akkor én azt szinte azonnal megkapom és amint idõm van kiteszem. Ezidáig nem érkezett semmi sem tõle. De kb õ az, aki nagyon gyorsan felfogta a rendszert, szal szerintem amint megvan vele küldi. (hacsak valaki nem mondta neki, hogy ne tegye)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
marni



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 12:48
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 22 Szombat 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

A kerlog jegyeket mikor lehet még beíratni?

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 22 Szombat 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Azt hiszem Kedden lehet még beiratni (nem 100%), de én voltam az utolsó vizsgaalkalmon vizsgázni és (bár pont ekkor nem figyeltem) úgy rémlik. Na egyszóval: lehet, hogy talán, de valószínûen Kedd. Arra, hogy ha Kedd, akkor ("Kiskegyed") hány óra végképp nem emlékszem.

UI: reménykedj, hogy más hátha jobban emlékszik...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bolya



Csatlakozott: 2005.01.12. Szerda 23:07
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 23 Vasárnap 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Én is bent voltam, és 10:00 emlékszem. A helyszín pedig C, gazdasági kar.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
marni



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 12:48
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 23 Vasárnap 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszike!majd próbálkozom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bolya



Csatlakozott: 2005.01.12. Szerda 23:07
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 26 Szerda 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
sajnos lemaradtam a jegybeiratásról. Crying or Very sad
tudja valaki a tanár telefonszámát vagy más elérhetõségét?
köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 26 Szerda 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bolya írta:
sziasztok!
sajnos lemaradtam a jegybeiratásról. Crying or Very sad
tudja valaki a tanár telefonszámát vagy más elérhetõségét?
köszi


e-mailt tudok, szólj ha az jó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tuti5



Csatlakozott: 2005.01.29. Szombat 22:26
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29 Szombat 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mint tudjátok kedves logisztika tanárunk a legutolsó jegybeírási idõpontot sajátosan értelmezte és 10 óra helyett duán 3-kor jelent meg...
Szóval az lenne a kérdésem hogy ha esetleg valaki tud valami olyasmit amit esetleg még nem tudok és szeretné tudatni...nah mindegy...
az a lényeg: nem tudja valaki h mikor lehetne beíratni a jegyet mert egy páran a duáni jegybeírásról lecsúsztunk! (mindjárt sírok)
Tnx elõre is az erõ legyen veletek....Smile
_________________
Gabest
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 29 Szombat 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én a helyedben:
1- megkeresném mailben (ha kell, odaadom)
2- ahogyan a bátrabb emberek is csinálták anno: bemennék a kvif-re hozzá...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.