Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
RSS feed

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Visszabeszélő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 01:35    Hozzászólás témája: RSS feed Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi, köszönet az RSS feedért!
Nem tudtam mi ez, a hirek között már egyszer felkeltette az érdeklődésem, csak most volt idöm utananezni. Hasznosnak tűnik.
A Wizz /Firefox extension/ szerinted jó olvasónak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 09:40    Hozzászólás témája: Re: RSS feed Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Wlaszi, köszönet az RSS feedért!
Nem tudtam mi ez, a hirek között már egyszer felkeltette az érdeklődésem, csak most volt idöm utananezni. Hasznosnak tűnik.
A Wizz /Firefox extension/ szerinted jó olvasónak?


nincs mit, Ti kértétek

Fogalmam sincs, én nem használok RSS readert...ami oldal érdekel, azon úgyis állandóan ott vagyok Smile
Tapasztalatom tehát nincs. Amúgy minden akkor jó, ha neked megfelel, kézreáll .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az rss-t én merészeltem kérni! Smile (vagy lehet még más is) külön programot, a FeedDemont használom (híreket csak ezzel olvasom), nekem tetszik, így firefoxba már csak a fórum van belinkelve.

nem ismerem azt a ff kieget Sad
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 07 Kedd 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello! Lehet én vagyok fáradt, de nem találom az rss linket sehol. Megkaphatnám?
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 07 Kedd 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Hello! Lehet én vagyok fáradt, de nem találom az rss linket sehol. Megkaphatnám?


http://www.gazdinfo.hu/rss/rss.php
Amúgy az address bar-on az a narancssárga ikon jelzi az rss létét... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 08 Szerda 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
eddy85 írta:
Hello! Lehet én vagyok fáradt, de nem találom az rss linket sehol. Megkaphatnám?


http://www.gazdinfo.hu/rss/rss.php
Amúgy az address bar-on az a narancssárga ikon jelzi az rss létét... Smile


ááá tényleg... Smile én eddig manuálisan beirkáltam meg klónoztam az rss ikonokat fent Smile
thx
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 19 Kedd 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Netvibes rulz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Visszabeszélő
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.