Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szakdolgozat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Nem tudjátok, hogy nincsen vmi bíráló felkérő lap? Vagy hogy kell jeleznem, hogy kit javasolnék?


Amikor bemész és aláíratod a belső konzulenssel azt a lapot amin rajta van, hogy mikor voltál nála meg az akis felirat, hogy aszakdolgozat beadható...Na azon van valami kis izé a bírálóról...sztem ott kutakodj
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 15 Csütörtök 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És azt a lapot, amit aláíratok a konzulensekkel, hogy voltam náluk, azt mikor kell leadni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 06:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

merkur írta:
És azt a lapot, amit aláíratok a konzulensekkel, hogy voltam náluk, azt mikor kell leadni?


Amikor leadod a szakdogát, szerintem.


Aslan írta:
Amikor bemész és aláíratod a belső konzulenssel azt a lapot amin rajta van, hogy mikor voltál nála meg az akis felirat, hogy aszakdolgozat beadható...Na azon van valami kis izé a bírálóról...sztem ott kutakodj


Azon nincs. Szerintem a bíráló-felkérő lapnak nincs kötött formája, de hétfőn majd megkérdezem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 09:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szakdogát hova kell leadni? TO v. titkárság? ugye csüt. 22. a határidő?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bíráló felkérésének folyamata:
1. Megkérdezed a felkérendő bírálót, hogy vállalja-e (mert ugye így illik).
2. Írsz egy pappert amin a következők vannak:
Neved (esetleg neptunkód)
Szakod
Szakdoli címe
Szakdoli száma (tudod, KGK-X-XX-XX-XXX)
Konzulensek

Javasolt bíráló neve
Munkahelye
Végzettsége (melyik egyetem, milyen szakon, mikor végzett)
Címe
Telefonszáma
3. Ezt a pappert leadod a GTI titkárságán.

Én így csináltam, elfogadták.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
csepizoli
Szponzor


Csatlakozott: 2003.11.10. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én beszéltem sacával, és azt mondta, ne foglalkozzunk vele, hanem majd amikor leadod a szakdolidat, akkor mondod szépen, hopgy akkor viszem a szakdolgozatomat bírálatra XY-hoz. És ennyi.


cattish írta:
Bíráló felkérésének folyamata:
1. Megkérdezed a felkérendő bírálót, hogy vállalja-e (mert ugye így illik).
2. Írsz egy pappert amin a következők vannak:
Neved (esetleg neptunkód)
Szakod
Szakdoli címe
Szakdoli száma (tudod, KGK-X-XX-XX-XXX)
Konzulensek

Javasolt bíráló neve
Munkahelye
Végzettsége (melyik egyetem, milyen szakon, mikor végzett)
Címe
Telefonszáma
3. Ezt a pappert leadod a GTI titkárságán.

Én így csináltam, elfogadták.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még egy kérdés: ki hol fogja beköttetni? Mennyi idő alatt csinálják meg kb?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
bodzsarb
HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 16:41 Hozzászólás témája:
Még egy kérdés: ki hol fogja beköttetni? Mennyi idő alatt csinálják meg kb?


Coppy General 2200 a kötés, de a nyomtatást ne ott csináltasd. Kb 3 óra alat t megcsinálják de akkor kell valami felárat vizetni asszem 500 pénzt.
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 17 Szombat 08:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aslan írta:
Idézet:
bodzsarb
HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 16 Péntek 16:41 Hozzászólás témája:
Még egy kérdés: ki hol fogja beköttetni? Mennyi idő alatt csinálják meg kb?


Coppy General 2200 a kötés, de a nyomtatást ne ott csináltasd. Kb 3 óra alat t megcsinálják de akkor kell valami felárat vizetni asszem 500 pénzt.


A 2200 arra a verzióra vonatkozik, amikor a betűket matricázzák! Vagyis nem éppen a legszebb formája - de elvileg elfogadja a suli ezt is. Amennyiben gravírozással van (szép dombornyomású betücskék), akkor viszont 2 nap alatt csinálják meg és 3.300 Ft-ba kerül (mivel a suli túl sok infót rakat a fedlapra, ezért soronként +300). Azonban a központjukban (Lónyai utca 13-ban) mindezt 1 nap alatt is megcsinálják.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zoller



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 11:05
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 17 Szombat 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Visszatérve a FELADATLAP-os témára a kérdésem az lenne, hogy akkor most a már leadott feladatlap semmisnek tekinthető-e, és akár írhatok teljesen más feladat részletezést is? A végére kicsit eltértem az eredeti tervektől.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 17 Szombat 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom már mindenki kész van vele. Az enyémet csütrötökön dobta vissza a konzulensem és csak hétfőn fogja újra elolvasni, ha akkor sem fog neki tetszeni akkor kész leszek. Szerintetek mi az uccsó leadási határidő?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 17 Szombat 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
A 2200 arra a verzióra vonatkozik, amikor a betűket matricázzák!

Erről most úgy esik le, mintha a matricázás akkora gáz lenne, a barátnőm szakdolgzatát matrizázták és mondhatni teljesen korrektül néz ki. Persze aki szépen akarja megcsinálni annak sztem megéri azt az ezrest elvégre egyszer van ilyen az ember életében. Mármint elsőre na mi van mit akarok írni...Az üt először aki a legnagyobbat üti............. és először.....Smile

Idézet:
iccci
HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 17 Szombat 18:54 Hozzászólás témája:
Úgy látom már mindenki kész van vele. Az enyémet csütrötökön dobta vissza a konzulensem és csak hétfőn fogja újra elolvasni, ha akkor sem fog neki tetszeni akkor kész leszek. Szerintetek mi az uccsó leadási határidő?

ha kérsz halasztást arra figyelj, hogy azt lehet hogy egy kérvénnyel kell megtenned aminek van egy elbírálási ideje.
Ez nem bizti hogy így van de tavaly kedves párom kért ilyet és biza leesett az arca amikor benyögték neki, hogy aztat bizony nem 100% hogy megkapja. ráadásul a végén csak 1 hetet kapott nem kettőt mint amennyit kért.
Tegyük hozzá mindez nem ebben a suliban történt és nem akarok paráztatni senkit, de azé' tessék az ilyen kis szemétségekre lelkileg felkészülni ebben a t***ves iskolában.
Talán ezt mondanom sem kellett volan
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18 Vasárnap 02:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hiszem jan. 3. az utolsó nap a leadásra, persze különeljárási díj (2000 ft) megfizetésével, és esetleg kérvény beadásával.

Én még nem vagyok kész a szakdogával, néhány oldalam még hiányzik, de ma be akarom fejezni. Aztán jövő héten viszem a konzulensekhez, meg köttetni. És akkor fogom megírni az összefoglalót és az abstract-ot is, amit még mindig nem tudok, h mi (tartalmi kivonat... az nem a tartalomjegyzék??? Smile).

Nekem 2800-ért kötik, úgy, hogy a fedlapot már leadtam, az kész lesz, mire viszem a lapokat, és akkor fél óra alatt megcsinálják. Az egyetlen parám, h lehet, h nem műbőrbe, hanem vmi fekete anyagba rakja a manusz, de ha nem fogadja el a suli, nemtom' mit csinálok.

Karácsonyra meg nem marad időm készülni... Sad

És miért nem jönnek a mail-ek, ha jön hozzászólás?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18 Vasárnap 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Slam írta:
És miért nem jönnek a mail-ek, ha jön hozzászólás?


Nekem jönnek. Szerintem nézz körül a fibermailnél/magadnál. A mailboxosok mostanában azért nem kapnak semmit, mert az egész szolgáltatás haldoklik. A freemailnél szintén előfordul.
De a levelek tuti kimennek (amikor nem, akkor van a hozzászólásnál az az errorüzi, de az ugye most hál' istennek nincs Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18 Vasárnap 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a szakdolgozatban a bevezetőt vagy az összegzést kell lefordítni? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
5 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.