Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szakamai gyakorlat

 
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 01 Szerda 22:44    Hozzászólás témája: Szakamai gyakorlat Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos úgy golndoltam ideje lesz megnyitni ezt a témát mivel felmerült bennem a nagy kérdés. Mti és hogyan?
pl.: tudja-é, valaki honnan lehet letölteni a szerzõdést meg úgy egyébként bármit is ami aktuális mert én nem nagyin találtam semmit kivéve egy 16 oldalas cuccot ami tartalmaz valami olyamit mintha szerzõdés lenne de ebben nem vagyok bizotos (hogyan is volt ez pénzügyi jogból Rolling Eyes vagy mibõl tanultuk) .
Szóval ha valaki tud valamit az írjon mán...
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 02 Csütörtök 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://forum.gazdinfo.hu/viewtopic.php?t=32

itt van már egy errõl szóló topic, bár a címe nem egyértelmû...de mindjárt korrigálom Smile

Ezt zárom (ne forgácsolódjon ketté az információ) és javasolom, hogy tedd fel ott a kérdést Wink
(de lehet, hogy már meg is van válaszolva a kérdésed Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.