Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
infó és társ

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mazsola



Csatlakozott: 2004.09.07. Kedd 17:53
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 04 Szombat 10:21    Hozzászólás témája: infó és társ Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem emlékszik valaki, hogy infó és társból milyen volt a fél év végi számonkérés formája? Mennyire kérte számon a kötelezõ olvasmányokat és mely kötelezõolvasményokat?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 04 Szombat 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én annyit tudok, hogy utolsó héten iratott egy zh -t, amikor is azt mondta, hogy nem kötelezõ megírni, aki akarja irhatja vizsgaidõszakban is. Én megírtam inkább utsó héten. Alig tudtam valamit, de azt mondta a tanárnõ, hogy karácsonyi ajándék, írja rá mindenki azt a jegyet amit szeretne kapni (persze vmennyire igazságosan). Így kaptam 3ast

Amúgy nálunk nem igazán kérte számon a kötelezõ olvasmányokat ahogy emlékszem, de ez nem biztos.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 04 Szombat 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rudolf írta:
Én annyit tudok, hogy utolsó héten iratott egy zh -t, amikor is azt mondta, hogy nem kötelezõ megírni, aki akarja irhatja vizsgaidõszakban is. Én megírtam inkább utsó héten. Alig tudtam valamit, de azt mondta a tanárnõ, hogy karácsonyi ajándék, írja rá mindenki azt a jegyet amit szeretne kapni (persze vmennyire igazságosan). Így kaptam 3ast

Amúgy nálunk nem igazán kérte számon a kötelezõ olvasmányokat ahogy emlékszem, de ez nem biztos.


Én úgy emlékszem, hogy (nálam!) az egyik csoport Malajziát, a másik meg Finnországot kapta.
Most nézem a kirakott anyagokat, sajnos nincs meg a könyvek kivonatos vázlatai amibõl anno "felkészültem". Viszont megtaláltam a 2 könyv ellenörzõ kérdéseit, melyekre ha kikeresitek a válaszokat, akkor a zh-ban válaszolni tudtok minden kérdésére.
Egyébként tényleg hasznos kikeresni, mert mi kb csak a kivonatot olvastuk (2x1 oldal) és nem kellett szenvedni semmi könyvel.
Szal a kérdések:
Z. Karvalics László: Malajzia
1. Sorolja fel a malajziai oktatásfejlesztés célkitûzéseit
2. Mi az új Putrajaya szövetségi kormányzati közigazgatási központ célja?
3. Sorolja fel az 5 kibertörvényt
4. Sorolja fel a Mutimédia Szuperfolyosóhoz kapcsolódó 4 kiemelt fontosságú megaprojectet
5. Mi a Multimédia Supercorridor Project?

Élõ-Pintér: Finnország
1. Miben áll a finn sajátosság? Miben és mennyire befogadó az új technikára a finn nép
2. Mi a NOKIA szerepe és jelentõsége az informatikai politikában?
3. A finn információs stratégia születésének körülményei, tartalma és módosulása.
4. Foglalja össze röviden a véleményét a finn stratégiáról. A finn sajátosság és informatikai stratégia milyen tanulságokkal szolgál Magyarország számára?

No, röviden ennyi. Megkérem azokat a kollegákat, akiknél esetleg a megoldó kulcs van küldje már át hozzám (akarom mondani gezaoccse-nek)...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.