Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
E-kereskedelem
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ezt meg a pótlás módját vele tisztázzátok...gondolom a mailjét tudjátok...küldjön mindenki csak 1 kérdést
isteni érzés ám, ismerem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem pár dolog elcsúszott ezen a listán, vagy nem tudom. A pontok össze-vissza vannak...
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

thx...valóban, a gazdinfós listán nem klappol vmi, javítom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 23:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na kijavítva...

A hiba az volt, hogy Ricsi kivételesen normális xls-t küldött, szépen függvényezve...én meg rosszul nyúltam bele.. Confused

de már jó..legalábbis remélem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
csepizoli
Szponzor


Csatlakozott: 2003.11.10. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nem tudom, hog ezek milyen eredmények, de én pl. magamtól írtam, és elküldtem neki elektronikusan is, meg nyomtatva is megkapta.
Az igaz, hogy én is pdf-ben küldtem neki, de nem volt védve, és nem is írt vissza, hogy baja lenne vele...
Ennek ellenére a nevem mellett a listában ez a sor üres.
Ha baja lett volna vele, akkor szerintem nem üresen hagyta volna ezeket a sorokat, hanem írt volna egy 0 pontot...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 23:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Közben én is új teóriát gyártottem. Akinek tudom, hogy jegy lett, és magától írta, õ már korábban beadta. Viszont sok emberrõl tudom, hogy csak a zh napján adta be, és egyiküknél sincs pont a házidogánál. Szóval az a valószínû, hogy csak a zh eredményekre gondolt Ricsi, és még nem nézte meg a többi beadandót. Elégtelen meg azért van írva, mert függvény alapján írta be a táblázat!Smile
Probléma megoldva!
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CS0ki írta:
Közben én is új teóriát gyártottem. Akinek tudom, hogy jegy lett, és magától írta, õ már korábban beadta. Viszont sok emberrõl tudom, hogy csak a zh napján adta be, és egyiküknél sincs pont a házidogánál. Szóval az a valószínû, hogy csak a zh eredményekre gondolt Ricsi, és még nem nézte meg a többi beadandót. Elégtelen meg azért van írva, mert függvény alapján írta be a táblázat!Smile
Probléma megoldva!


de akkor miért küldi át?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 00:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ZH eredmény!!! Az mindenkinél ott van!
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 00:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

es a max ZH eredemeny 50 pont?

csak a viszonyitas vegett.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alf



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:39
Hozzászólások: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 00:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CS0ki írta:
Viszont sok emberrõl tudom, hogy csak a zh napján adta be, és egyiküknél sincs pont a házidogánál.


Viszont én olyan emberrõl is tudok, aki velem egy idõben küldte el neki mailben és velem együtt adta be a házidogát nyomtatva a zh napján.
Az ismerõsömnek visszajelzett mailben, volt egy kis formai hiányosság, nekem viszont nem írt vissza semmit.
Mindkettõnk zh-ja azonos helyrõl származott, azaz netrõl, kisebb-nagyobb átfogalmazásokkal.
Ezen egyezõségek ellenére õ kapott pontot a házidogára, míg én nem, és sem az elektronikus, sem a nyomtatott változatra.
Szóval lehet, hogy a probléma még sincs megoldva?
No sebaj, max bevágjuk azt a rendkívül izgalmas könyvet, és könyörgünk a pótvizsgán a kettesért. Már ha lesz kulturált pótvizsga.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alf



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:39
Hozzászólások: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 00:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
es a max ZH eredemeny 50 pont?

csak a viszonyitas vegett.....


Ahogy az értékelésbõl látom, igen. 50 pont a max zh, és 50 pont a dolgozat. Ahogyan a féléves követelményeknél is elmondta.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 00:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintetek el fogja az összes házi dogát olvasni??

Nem hangzik valami hihetõen, de akkor még él a remény, hogy változni fog a beadandó rublikája és nem lesz ennyi elégtelen!!!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 00:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ahogy en latom a helyzetet, konkretan az van, hogy a hazidogak 90%-at nem javitotta meg ki es ezert egyes a feleves jegy, tehat szerintem csak a ZH pontszam a mervado (nem hiszem, hogy ennyi ember potlasaval akar meg szivni)

mindenesetre gaz egy ilyen hianyos listat kozolni magyarazat nelkul.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 00:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak nekünk gáz, neki nem! Smile
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alf



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:39
Hozzászólások: 51

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 00:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tény, hogy ha fordított lenne az arány, azaz 15-20 ember vágott volna meg és a többit átengedi, és én a kisebbségben virítanék, akkor jobban aggódnék.
Így annyira most nem érdekel, nem hiszem ennyi ember pótzh-ját akarja javítani ilyen szép idõben, és azt is kétlem, hogy jövõre 200 embernek akar e-ker-t tanítani.
Szal nem hiszem, hogy ez valós eredmény, vagy ha igen, akkor sem lesz túl nehéz összekaparni azt a kettest az esetleges pótláson.
Csak így tényleg nem sok értelme van átküldeni ezt a listát.
És az általam ironikusnak vélt "kellemes pünkösdöt" jókívánsága ellenére sem fogom agyonidegesíteni magam miatta ezen a szép hosszú hétvégén.
Voltunk már ettõl nehezebb helyzetben is.
Pl a Bácsi Rózsa karója az karó maradt, nem reménykedhettünk elírásban. Smile))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.