Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 06 Szombat 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

+1 időpontot nehezen tudnék elképzelni. Van/volt 3, +2 nap nem ment meg semmitől.

Szigón nem voltam nála, de vizsgán igen, ugyan az van mint másoknál: semmi extra.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 08 Hétfő 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
TVSZ 25§ (7)
Az egy tantárgyból történő tantárgyfelvételek száma nem korlátozott, ezért az adott tárgyból a
vizsgák száma sem, de a hallgató az adott vizsgaidőszakban egy tantárgyból, maximum két
alkalommal kísérelheti meg a vizsga (szigorlat) letételét (vizsga, javító vizsga és ismétlő
javítóvizsga)

Mondjuk most így hirtelen nem találom azt a régi passzust az átmeneti intézkedéseknél, hogy a nem BSc-sek 3x vizsgázhatnak...gondolom a nagy átalakítgatásban elfelejtették, hogy még létezünk Smile
Remélem ezzel megnyugtattam minden kedves aggódó kollegát akik kérvényezni készülődtek a 8. alkalom miatt és nagyban kérdezgettek, hogy mit tudok. Jelentem utánaolvastam
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 08 Hétfő 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi: mi a helyzet a szigorlattal? hogy sikerült?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 08 Hétfő 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ahogy vártam: szarul. Bár én nem vártam meg a javítást, de érzésre írtam vagy 20 pontot.
De mindez csakis az én hülyeségem. A költséghelyes példát leszámítva egy szavunk nem lehet asszem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 09 Kedd 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv, sztem nézzétek meg az ajtaját, azt mondta, ki lesznek függesztve a nevek, kinek hogyan sikerült.
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 09 Kedd 23:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="wlaszi"]
Idézet:
TVSZ 25§ (7)

Remélem ezzel megnyugtattam minden kedves aggódó kollegát akik kérvényezni készülődtek a 8. alkalom miatt és nagyban kérdezgettek, hogy mit tudok. Jelentem utánaolvastam


Köszi Wlaszi, de engem már nem érint, meglett a kettes Very Happy
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
25 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 23, 24, 25

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.