Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
vizsgaidőpontok és indexbeírások 2007/2008/02
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13 Péntek 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Maya!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 14 Szombat 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ha önhibámon kívül tunik el az index, akkor mi a helyzet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 14 Szombat 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, ha neked HK igazolja, hogy nála tunt el, akkor a kérdés nyitott, van reményed.
Ha nem, akkor bizony Te vetted fel az indexet, és Te nem adtad le határidore...ja és Te fizeted a büntit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 15 Vasárnap 01:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

horvathani írta:
És ha önhibámon kívül tunik el az index, akkor mi a helyzet?


Tuti, hogy abban az irodában van, amiben te is tudod hogy lennie kell Cool Szerezni kell 'házkutatási engedélyt' és kizárt dolog, hogy ne találnád meg. Ott van valahova beesve, 100%.

Csak hát ott kutakodni nemigen fogsz tudni... legalábbis sok reményt nem látok ilyesmire. Még a végén hétpecsétes titkokat találnál Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16 Hétfő 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megvan az indexem Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Barbarion



Csatlakozott: 2008.06.17. Kedd 11:16
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Remélem tudtok nekem segiteni ,mert a TO-n nem mondtak sokat.
Indexet tnap kellett leadni és jegybeirásokról bizonyos okok(családi) nem tudtam elmenni pl.3 tantárgy jegybeirása volt 1 nap amikor a hugaim ballagtak:D.Éééés azt az infót kaptam hogy próbáljam meg nyáron elintézni a beirásokat de kellene nekem néhány tanár vagy email cime vagy ha vannak még fogadóóráik akkor az mert már égeti a kezem az index. A lista:

Molnár Máté
Keszthelyi András
Horváth István
Kóczy Áron

Nagyon hálás lennék ha bármilyen infóval vagy tanáccsal szolgálnátok az ügyben.
Elore is köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Barbarion írta:
Hello!

Remélem tudtok nekem segiteni ,mert a TO-n nem mondtak sokat.
Indexet tnap kellett leadni és jegybeirásokról bizonyos okok(családi) nem tudtam elmenni pl.3 tantárgy jegybeirása volt 1 nap amikor a hugaim ballagtak:D.Éééés azt az infót kaptam hogy próbáljam meg nyáron elintézni a beirásokat de kellene nekem néhány tanár vagy email cime vagy ha vannak még fogadóóráik akkor az mert már égeti a kezem az index. A lista:

Molnár Máté
Keszthelyi András
Horváth István
Kóczy Áron

Nagyon hálás lennék ha bármilyen infóval vagy tanáccsal szolgálnátok az ügyben.
Elore is köszönöm!


http://bmf.hu/index.php?inc=directory

Beírod a nevet és kiadja elérhetoséget.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Barbarion



Csatlakozott: 2008.06.17. Kedd 11:16
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm

Lehettem volna figyelmesebb és körül nézhettem volna...

Jó nyarat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amúgy a kari oldalon is meg lehet találni majdnem mindenkit, csak az intézeteknél kell kikeresni oket.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21 Szerda 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ferenczi Évát nem tudjátok véletlenül, hogy mikor lehet elérni? A fogadóóráján nem vette fel a benti telefont + mailre sem reagál.

Mielott mobilon próbálnám, inkább teszek egy kört, hátha valaki tudja a tutit. Elore is köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
20 / 20 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.