Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 08 Hétfő 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

neptunüzi írta:
Kedves Hallgató!
A nyári üzenet értelmében az alábbi idopontokban tartok számviteli konzultációt
- szept 19 MOZI 14:00 - 18:00
- okt 03 MOZI 14:00 - 18:00
- oktt 17 MOZI 14:00 - 18:00

Vizsga lehetoség (az elozetes tervtol eltéroen) csak a vizsgaidoszakban. A közös siker érdekében megjelenésére és aktív közremuködésére számítok.

Üdvözlettel: Horváth tanárno


Csak ha esetleg elmászna a neptun, akkor elérheto maradjon valahol az info...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 09 Kedd 09:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem értem h miért marad el az elovizsga. de legalább nem ütközik LCCI vizsgámmal annyira:)

kiváncsi lennék az okra Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 30 Vasárnap 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kikerültek a vizsgaidopontok:

- dec 22
- jan6
- jan20


Ez megint tök jó, mert momentán aki szakdogát ír, tuti hogy most nem a számvitellel foglalkozik, és szerintem semmi kedve már dec 22-én vizsgázni... más lehetoség meg nincs. Szuper...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 14 Vasárnap 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Ha nem engedi felvenni a szigot ez gyökér neptun akkor annak mi lehet az oka szerintetek? Mondjuk mert nem fizettem még iv dijat? Bakker...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 15 Hétfő 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja, IV díj és minden egyéb tartozás ezzel jár. Technikai oka nem lehet, mert én tudtam jelentkezni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 15 Hétfő 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okke, köszke
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 22 Hétfő 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nahh milyen volt a szezonnyitó? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bea



Csatlakozott: 2008.06.05. Csütörtök 8:51
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13 Kedd 07:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit gondoltok a "más bíráló bizottság elotti" szigóról??? Rolling Eyes

Nincsenek vkinek megoldásai esetleg az abban a feladatgyujteményben lévo feladatokhoz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13 Kedd 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De miért csak most írták ki?! Ezt kicsit sajnálom, de hát akkor nézzük ki mire szavasz!?

Én speciel nem zárkóznék el tole! Korábbi gombaszöszi vizsgások milyen tapasztalatokkal vannak?!
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13 Kedd 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gomba csak azt kérdezi amit leadott. Az órái pedig a feladatgyujtemény alapján haladnak.
Vizsgán vagy teljesen ugyanazokat a példákat, vagy ugyanazokat, de más számokkal kaptuk (vagy esetleg egy állítás tagadás volt).
Pontozásilag "mindenre" kapsz pontot, nincs olyan, hogy kerekítési difibol keletkezo eltérés miatt már nullapontos a teljes példa meg hasonlók. Ha a tételek jók, de a számok nem, nem tragédia (persze fullpontot ne várj rá).

De tény, hogy akik nem nála, hanem HKnál készültek elsore eltaknyoltak a vizsgáján csúnyán...másodjára persze már tudták mire készüljenek.

2 nap 50 oldalra...azért elég húzós szerintem, foleg, hogy az elméletbol asszem csak az elso 30ra van tuti megoldásunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13 Kedd 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát én most nagyon gondolkodóba estem:(

ha ez rendes alkalomnak számít akkor nekem ez a 6ik lenne HK-é pedig a 7ik..és azt pedig meg akarom tartani..mármint utolsó lehetoséget.

rengeteg most ennyi egész más példa..de ha nem alkalomnak számít akkor mindenképp ott leszek.

valami megoldás nincs esetleg valakinek?SmileSmile a példatárra? a helyzetre?Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13 Kedd 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én számvitel 2-t csináltam meg GI-nél... és az is keverve volt, mert az elso vizsgaalkalom még HK volt, másodikra pedig GI volt már kiírva (vizsgakurzusban). Nem tanultam semmiféle GI-s példatárból, stb., annyit tanultam ami a könyvben lévo példák voltak. 3-asra megírtam a dogát, pedig isten igazából ha bevallom magamnak kb. egyszer átolvastam a 2 vizsga között az anyagot .

És valóban minden apró jó megnyilvánulásra kap az ember pontot, mert itt azt nézik mit tudsz, nem azt, hogy mit nem..

Úgyhogy azt kellene inkább tisztázni, hogy vizsgaalkalomnak számít -e, a külön kérvénnyel esetleg ellövitek azt az 1 db dékáni engedélyt egy vizsgára, vagy minek minosül...

Egyébként ahogy hallom elég sokan átmentek megint 2ik alkalommal vizsgán, úgy ahogy a múlt félévi eset is volt. Elso alkalommal kb. +-1 ember átment, a másodikon valamivel többen + szóbelisek, és a harmadik akkor megint milyen lehet...? ha olyan mint tavaly akkor megint +- 3 ember esélyes még a megtisztelo 2-es jegyre :S Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13 Kedd 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és még az is fontos szempont, hogy ha esetleg hozzá akarsz írni még valamit a dogához nem tépik ki a kezeid közül, hanem ad esetleg plusz pár percet GI, és az se mindegy, hogy ezer példát kell megoldani 90 perc alatt, vagy kb. reális feladatmennyiség van amire annyi idot kapsz, amennyi kell.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13 Kedd 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, jó gondolatok!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13 Kedd 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, én ennyit tapasztaltam, persze ez nem azt jelenti, hogy nem kell tudni az anyagot legalább egy 2-es szintre, mert ha esetleg elméletet nem tudsz, akkor nem kapsz rá pontot... de ha valamit irsz a dogába, akkor kaphatsz pontot.

Azért aki bevállalja ezt, az tanulgassa oket, nézzen bele a példatárba, ha már mondták. Szerintem egyébként nem számít vizsgaalkalomnak, mert nem lesz felvéve neptunban sem, illetve nem tudom. (azt hiszem tavaly volt olyan, hogy jan. 16. illetve 17-én is volt vizsga- tehát egymás után 2 alkalommal, és egyikre nem is kellett feljelentkezni, lehetett menni anélkül is GI-nél)

Írjatok GI-nek szerintem egy emailt, és abban minden esetleges kérdést tegyetek fel... a választ pedig tegyétek itt közzé.

SZvSZ egy próbát megér, +1 lehetoség.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
20 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.