Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Német nyelvvizsga

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 24 Kedd 13:25    Hozzászólás témája: Német nyelvvizsga Hozzászólás az előzmény idézésével

Ki melyik nyelviskolát, kurzust, magántanárt ajánlja?
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 26 Csütörtök 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most akkor milyen nyelvvizsga is kell?
Úgy volt hogy szakmai középfokú, de itt: http://www.kgk.bmf.hu/system/files/Ik-ker-2006_06_09.xls mást olvasni (sima közép)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 27 Péntek 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alapfokozat megszerzéséhez államilag elismert legalább középfokú C típusú szakmai-, vagy felsofokú C típusú általános, illetve ezekkel egyenértéku nyelvvizsga szükséges.


Ha segítségre van szükséged,keress nyugodtan. (hboldizsar@gmail.com)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 16 Csütörtök 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Német nyelvtanárt, vagy jó nyelviskolát, kurzust keresek, minnél elobb, annál jobb.
Ha tudtok valakit ajánlani...légyszíves...Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 21 Kedd 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

bár nem vagyok tanár, de van egy felsofokú általános és egy középfokú közgázos szakmai C-m.
Szívesen vállalok ilyesmit, ha még nem találtál mást, keress nyugodtan: hboldizsar@gamil.com- on.
Üdv
Heni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 21 Kedd 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szóval mégegyszer:
hboldizsar@gmail.com

Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 14 Vasárnap 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdés: Ki, hol tette le? Mit ajánlotok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 14 Hétfő 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudom kicsit kései a válasz, de én most tettem le a német C közép gazdaságit 2007. novemberben, úgy hogy elotte 3 évig bele se néztem.
A ZöldÚt-as nyelvvizsgát nagyon tudom ajánlani, rendesek a vizsgáztatók és az elokészíton a tanárok is, akik amúgy vizsgáztatnak is a SZIE GTKn.
Én a Corvinuson csináltam az írásbelit és a szóbelit, elotte végigjártam egy 40 órás elokészíto tanfolyamot Óbudán, ez utóbbi nagyon ajánlott, nem olcsó, de nagyon jó, megéri!
Bovebb infók itt: http://ivk.szie.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 15 Hétfő 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ez a korábbi info közgésekre még igaz? Mely nyelvvizsgákat fogadja el a sulink?

http://kgk.bmf.hu/node/148

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.