Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szabadon választott informatikai tárgy V.!!!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
spydermanus



Csatlakozott: 2004.09.04. Szombat 13:36
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, én látom oket, viszont azt is, hogy beteltek....
Pedig igen fontos lenne, mert utsó tárgyam...
Nádasy Gábornak írtam, nem reagált.
Segíto vélemény valakitol???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az a gond, hogy meg sem jelennek szabadon választható infós tárgyak...
informatikus közgazdász, gazdasági tárgyak, és társadalomtudományi tárgyak vannak csak...
Mi lehet a hiba..? Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

spydermanus írta:
Igen, én látom oket, viszont azt is, hogy beteltek....
Pedig igen fontos lenne, mert utsó tárgyam...
Nádasy Gábornak írtam, nem reagált.
Segíto vélemény valakitol???


Balázsnak írjatok mailt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olvastátok::::::::

Tisztelt Hallgatók

A 2008/2009 1. félévére vonatkozó elõzetes tárgyfelvétel jún. 20.án 23.59ig tart.

A félévzárási dokumentáció alapján a hallgatóknak kötelezõen fel kell venni elõzetesen a tárgyakat és a kurzusokat, a regisztrációs héten már csak korrigálásra van lehetõség.

A regisztrációs héten már csak az adhat be kérelmet tárgyfelvételre, aki tudja bizonyítani (pl.: email) , hogy a tárgyfelvétel az önhibáján kívül nem történt meg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Azt meg tudjátok mondani h miért tunt el a Javam? :@ Felvettem még az 1. napon sikeresen és most látom h nincs a felvett tárgyaim köött, ez hogy lehet?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna írta:
Hali!

Azt meg tudjátok mondani h miért tunt el a Javam? :@ Felvettem még az 1. napon sikeresen és most látom h nincs a felvett tárgyaim köött, ez hogy lehet?



Megkerestem ismét a tárgyat megpróbáltam felvenni és most kiírja h elozetes követelmény nem sikerült Akkor ezt miértnem írta ki elso napon is, érdekes akkor fel tudtam venni, mostmeg nem Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna írta:
Dyna írta:
Hali!

Azt meg tudjátok mondani h miért tunt el a Javam? :@ Felvettem még az 1. napon sikeresen és most látom h nincs a felvett tárgyaim köött, ez hogy lehet?



Megkerestem ismét a tárgyat megpróbáltam felvenni és most kiírja h elozetes követelmény nem sikerült Akkor ezt miértnem írta ki elso napon is, érdekes akkor fel tudtam venni, mostmeg nem Evil or Very Mad


Valószínuleg azért nem tudod most felvenni, mert elso nap még nem volt elokövetelmény, de azóta lett és ezért vettek le a listáról.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Dyna írta:
Dyna írta:
Hali!

Azt meg tudjátok mondani h miért tunt el a Javam? :@ Felvettem még az 1. napon sikeresen és most látom h nincs a felvett tárgyaim köött, ez hogy lehet?



Megkerestem ismét a tárgyat megpróbáltam felvenni és most kiírja h elozetes követelmény nem sikerült Akkor ezt miértnem írta ki elso napon is, érdekes akkor fel tudtam venni, mostmeg nem Evil or Very Mad


Valószínuleg azért nem tudod most felvenni, mert elso nap még nem volt elokövetelmény, de azóta lett és ezért vettek le a listáról.


Örülök neki....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És honnan lehet megtudni h mi az elokövetelménye?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amikor megnyitod a tárgyat, akkor a megjeleno layeren új fülek is lesznek. Viszont most megnéztem és elvileg nincs elokövetelménye...írj mailt Balázsnak, jobbat nem tudok mondani. Illetve elso körben próbáld meg felhívni az intézetet, mert ez az o hatáskörük.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
amikor megnyitod a tárgyat, akkor a megjeleno layeren új fülek is lesznek. Viszont most megnéztem és elvileg nincs elokövetelménye...írj mailt Balázsnak, jobbat nem tudok mondani. Illetve elso körben próbáld meg felhívni az intézetet, mert ez az o hatáskörük.


Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 01 Hétfő 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Aki idén szeretné felvenni a szabadon választható infót, mit választhat? Hol van ez valahol a bmf oldalain leírva, hogy mik a lehetoségeim?

SAP ugye szokás szerint fullon, Magic-bol csak egy gyujtokurzusban van hely (ami bizonytalan ugye), Delphi nem indul, itt mintha említették volna a Java-t, meg találtam PHP-t is a Népszínházban. Ezek közül bármelyiket felvehetem szerintetek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 01 Hétfő 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alaphangon nem, mert ezek a tárgyak nincsenek felvéve a mintatantervbe, így mivel más a tárgykód, nem számítanak infós tárgynak...pontosabban neked nem jelentenek "megváltást".

Viszont lehet kérvényezni a tárgy elfogadását/ mintatantervbe való felvételét (ez necces ennyi ido alatt, mert ehhez kari tanács kell), vagy kérhetsz elozetes állásfoglalást.
Pozitív visszajelzés esetén meg vedd fel bátran.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 01 Hétfő 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, akkor igyekszem megtudni mik a lehetoségek! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
7 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.