Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Bev.inf.ell.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14 Csütörtök 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lemmiki, majd legyszives postold be, ha valaszol valamit a levedett doksidra, kivancsi leszek erre mit fog kitalalni Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14 Csütörtök 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én csak azon morfondírozok, hogy ha papiron nyomom a kezébe akkor mit csinálhat velem? Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14 Csütörtök 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
én csak azon morfondírozok, hogy ha papiron nyomom a kezébe akkor mit csinálhat velem? Twisted Evil


Szerintem azt fogja mondani, hogy:

küldjék word-ben, nem szeretem a papirt Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 14 Csütörtök 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudtam megírni a zh-t, azt most szopatni akar azzal, hogy írjak kiselõadást...pedig az csak ugye az 5ösért van + szóbeliztetni akar...emailben miért nem küldhetem a válaszokat?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
csepizoli
Szponzor


Csatlakozott: 2003.11.10. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 15 Péntek 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én kipróbáltam ezt a dokuemntumvédelmet, de ez csak szerkesztés ellen véd.
Kicopyzza, és bemásolja egy másik doksiba.
Na, mindjárt nézünk kijelölés ellen valami trükkös kis makrót, hátha akad valami... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 15 Péntek 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha ugy csinalod ahogy a kollega leirta (a Filling in forms-ot valasztod ki), akkor a copy sem mukodik, legalabbis en kiprobaltam es nem tudtam copyzni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lemmikki



Csatlakozott: 2003.12.09. Kedd 1:00
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 15 Péntek 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elküldtem a védett word dokumentumot, egy kis iróniás szöveggel (legalábbis én annak szántam...)

Tisztelt Tanárnõ!
Kérésére elküldöm Word dokumentumban is a kiselõadásunkat.
A csatolt fájlban megtalálhatja.


Istenem, bárcsak láthatnám az arcát, amikor meglátja, hogy nem tud másolni!!!!!!! Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lemmikki



Csatlakozott: 2003.12.09. Kedd 1:00
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 16 Szombat 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah, megkaptam a választ a tanárnõtõl...
köszönöm
ez volt az... szerintem azért ette a fene... Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 16 Szombat 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezzel sem kerülhetõ meg?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 16 Szombat 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lemmikki írta:
Nah, megkaptam a választ a tanárnõtõl...
köszönöm
ez volt az... szerintem azért ette a fene... Cool


Szerintem meg nem nezte meg, csak konstatalta, hogy word doksi.

Az az erzesem, hogy fogsz te meg levelet kapni Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 18 Hétfő 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A következõ heti óra elmarad, vagyis elõadás lesz!

Meghívó!

A Hírközlési és Informatikai Tudományos Egyesület Számítástechnikai Szakosztálya, a European Organisation for Quality MNB Informatikai Szakbizottsága, és az ISACA Magyar Fejezete közös rendezvényére

Hely: PKI Konferenciaterem, Bp. VI. Andrássy út 3. I.em.
Idõpont: 2005.április 25. hétfõ 17.30

Az Opteamus információ-, dokumentum-, és ismeretkezelõ rendszer, és fejlesztésének ismertetése.
Az Opteamus egy csoportmunkát támogató rendszer, amely képes nem strukturált információk (üzenetek, jegyzetek, hírek, észrevételek, ismeretek, tapasztalatok, stb.)

elõadó: Szakács Eszter, Alpha Consulting 1996 Kft.
Minden érdeklõdõt szeretettel várnak!

Dr. Szenes Katalin
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Ápr. 25 Hétfő 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet már tudni mikor írjuk a 2. zh.-t? Gondolom akkor 2.-án v. 7.-én, mer több lehetõség nincs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 04 Szombat 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Emlékszik rá valaki, hogy mit mondott a tanárnõ a vizsgán, mikor lesz eredmény? Itt lenne már az ideje, nem? Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 05 Vasárnap 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jún. 13., addig nem foglalkozik se Neptunnal, se levlistával. a szakinf. szig-re bevitte pár ember eredményét. Rolling Eyes
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 06 Hétfő 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen Vera! De ma reggel láttam, hogy már elküldte az eredményeket, habár nem sok embert zárt le. Szerintem nem sokan fognak nála szóbelizni a jobb jegy reményében. Nekem legalábbis jó az a 4-es!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.