Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel II.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudjátok, akinek nem lesz bent, annak szóbeli?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
garbo



Csatlakozott: 2008.01.24. Csütörtök 19:46
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akinek nem kerül be jegy, annak péntek 14:00 orál (én úgy tudom)
(nekem nincs bent 1elore, de még várok a 2esre )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 24 Csütörtök 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

garbo írta:
akinek nem kerül be jegy, annak péntek 14:00 orál (én úgy tudom)
(nekem nincs bent 1elore, de még várok a 2esre )


OK, tehát akkor nem kap senki külön emailt, hanem akinek nincs bent, az szóbeli... Akkor még bíztatok 1-2 embert Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VK-soknak nem várt fordulat
az a helyzet hogy mai napont HK, vagy nem tom ki, beírta a január harmadikai vizsgák eredményét. Azzal viszont nem nagyon törodött, hogy nekem már be írta a tanulmányi osztály, szóval 3.ára most be van írva 2elégtelen HKaláírással.
GRATULÁLOK

még az a szerencse h a 17-ei kettesem megmaradt, bár el tudom képzelni azt is h 25-én egyszer csak eltüntetik azt is
ááááááá
BMF NO COMMENT
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Negatív....egyenlore....most voltam bent, Végh nél, meg HK nál is! Elvileg azt mondta ma biztosan bekerülnek...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És sikerült....el se hiszem...viszont a szv 3 gyak létszámot elfelejtette megemelni! Jeeeee
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dzsizusz írta:
VK-soknak nem várt fordulat
az a helyzet hogy mai napont HK, vagy nem tom ki, beírta a január harmadikai vizsgák eredményét. Azzal viszont nem nagyon törodött, hogy nekem már be írta a tanulmányi osztály, szóval 3.ára most be van írva 2elégtelen HKaláírással.
GRATULÁLOK

még az a szerencse h a 17-ei kettesem megmaradt, bár el tudom képzelni azt is h 25-én egyszer csak eltüntetik azt is
ááááááá
BMF NO COMMENT


Jah, nálam is dettó ugyan ez, de leszarom mostmár, a 3asom még bent van, úgyhogy részemrol lezárom ezt a dolgot
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 25 Péntek 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na megnyitották a másik gyakhelyet is számvitel III-ból
lehet jelentkezni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 05 Hétfő 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Számvitel kettobol tudja valaki, hogy mikor vannak a konkrét vizsgaidopontok? Napra pontosan én is vágom, mert Gombaszögi küldött neptun üzit, csak idopontot nem írt:

Idézet:
Vizsga: május 14., június 2., 4.

A vizsgát 3-szor lehet megpróbálni. Elovizsgásoknak be kell jelentkezni valamelyik vizsganapra.


Gondolom reggel 9 mindegyik, de erosítsetek meg, ha nem így van. Neptunban még nincsenek fenn a vizsgaidopontok, azért kérdezem Embarassed Ja és vizsgakurzusos vagyok Smile (Bár nem mintha számítana )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Byus



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 20:20
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 06 Kedd 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fent vannak a vizsgaidopontok a neptunon.
VK-soknak is!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 06 Kedd 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, láttam, jelentkeztem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Írja mad le vki pls., hogy számvitel 2-bol (Gombaszögi style) milyen feladatok(+elmélet) várhatóak a vizsgáján!

Legalábbis: eddig mik voltak...

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
Sziasztok!

Írja mad le vki pls., hogy számvitel 2-bol (Gombaszögi style) milyen feladatok(+elmélet) várhatóak a vizsgáján!

Legalábbis: eddig mik voltak...

Köszi!


Kicsit olvass elorébb, 19oldal tája... és kapsz némi infót mi volt Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Byus



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 20:20
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 03 Kedd 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Vizsgakurzusos hallgató vagyok, és személy szerint jól megszívtam a mai szvII. vizsgával. Mivel a múlt félévben a HK-s könyvbol voltak a feladatok, én arra készültem most is. Ennek ellenére most a VK-ok is a Gombaszögi féle feladatsorból volt összeállítva a vizsga.
Azt szeretném megtudni, hogy van-e a Gombaszögi féle felkészítohöz valami kidolgozás (gondolom órákon volt szó a példákról), mert a letöltéseknél csak a tesztsor van fönt és asszem nem vagyok egyedül avval, hogy jól jönne a megoldókulcs vagy bármiféle segítség a témában!!!

Elore is nagyon köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
24 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.