Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Int. inf. rendszerek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdés:

Ha voltam olyan láma, hogy vettem fel vizsgát, s ennek ellenére se megajánlott jegyként, se vizsgajegyként nincs beírva semmi, akkor valszeg megbuktam?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paleee írta:
Kérdés:

Ha voltam olyan láma, hogy vettem fel vizsgát, s ennek ellenére se megajánlott jegyként, se vizsgajegyként nincs beírva semmi, akkor valszeg megbuktam?


Sajna szerintem igen... Sad

Viszont szerintem ha voltunk olyan "okosak", hogy feljelentkeztünk sem baj, mert tavaly is fel kellett szerintem jelentkezni IR-re, de mindegy a lényeg hogy van bent jegy, oszt kész Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Sajna szerintem igen... Sad

Oksi, köszi, csak reménykedtem hátha Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 17 Hétfő 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az IIR feladatok javítva lettek, akinek még aktuális, húzza le újból!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 17 Hétfő 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
akinek még aktuális, húzza le újból!
Ilyen finoman megfogalmazni, hogy a "bukottaknak"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 07 Szerda 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nincs meg vkinek a tavalyi tesztes elovizsga kérdései? a letöltéseknél nem muködik, ha vkinek van írjon mindenképp, fontos lenne! elore is köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 07 Szerda 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elég rejtélyes hiba...de javítva
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 07 Szerda 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi szépen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lasger



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 17:01
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 08 Csütörtök 00:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És a megoldott feladatsor helyes?vagy ez számít a javítottnak?
thx
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 08 Csütörtök 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az a javítás megjegyzés másik állományra vonatkozott, nem a tesztsorra hanem a hálótervezéses izére.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 12 Hétfő 00:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van akinek már bekerült a Neptunba az IIR eredmény?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
6 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.