Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
VIR 2007/08/02 félévre
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 05 Kedd 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabeeka írta:
akkor valaki szorgalmas volt otthon, mert vasárnap nincsenek nyitva az épületek....


Jaja Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 16 Szombat 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köztetek van valaki, akinek nem vették fel utólag VIR-ból a gyakorlatot, csak az eloadást?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zsé



Csatlakozott: 2007.05.29. Kedd 17:12
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 18 Hétfő 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[/quote]

Igen, nekem se vették fel mivel a pénteki eloadáson nem voltam, így nem került rá a nevem a körbeadott lapra, de írtam Schmucknak, és már fel is vette.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 22 Péntek 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valakinek megvan xls- ben a 2. VIR gyak anyaga?
Ha igen hálás lennék, ha elküldené nekem emilben: timona kukac citromail pont hu . Köszike
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 27 Szerda 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Valakinek megvan xls- ben a 2. VIR gyak anyaga?
Ha igen hálás lennék, ha elküldené nekem emilben: timona kukac citromail pont hu . Köszike


Most lehet nálam van a gond... Smile
Én eddig az "összes" (3) VIR gyakon voltam.Nem tudom minek kell xls-ben az anyag.Hiszen Farkas egy gazdasági feladatok megoldása nevu word doc-ból adja a feladatokat.Abban pedig feladat+megoldás

Eddig volt talán a 2.1/1,2,3 feladat 2.2/4feladat 2.3/5,6 talán 7is volt 2.5/8
3.1/10,11 feladat 3.2/12feladat 3.4/17 feladat

Valahogy így volt.Simán ezeket kb átnézed és kész.De a zh-n lehet használni ezt a doc fájlt ha minden igaz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 27 Szerda 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A 2. órán nem voltam bent ,ezért kellett volna, de közben az említett doksi által megcsináltam oket magam
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 24 Csütörtök 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Mikor írunk ebbol a csodából? Pénteken vagy szombaton?
És annak vajon van jelentosége, hogy melyik csoportba megyünk? Úgy értem, hogy muszáj odamenni, ahol Neptun szerint vagyunk?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
grinny



Csatlakozott: 2007.10.12. Péntek 22:38
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 08 Csütörtök 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Esetleg tudja vki, h mikor és hol derülnek ki a mostani VIR szakinfó szigó tételek? Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 08 Csütörtök 22:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

grinny írta:
Hali!

Esetleg tudja vki, h mikor és hol derülnek ki a mostani VIR szakinfó szigó tételek? Köszi



Hali!

http://nik.bmf.hu/Farkas/ oldalon fentvannak. És Holyinka tételeit honnan lehet megtudni? Az oszi kidolgozott az jó teljesen?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 09 Péntek 04:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amikor múlt félévben kérdeztük, hogy lesz-e variálás...

szó szerint idézném Holyinkát: "erre a kis idore már minek?" Smile Szóval a válasz: igen, jó.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.